تاریخ ارسال : ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حدادعادل در همایش ائتلاف اصولگرایان؛ تفاوت لیست اصولگرایان با سایر لیست ها ۱۰ اقتصاددان متخصص و با تجربه مدیریتی است

به گزارش شلمچه نیوز، غلامعلی حداد عادل سرلیست ائتلاف اصولگرایان، در خصوص فعالیت های تخریبی که این روزها برخی احزاب و جریان ها علیه جبهه اصولگرا آغاز کرده اند، اظهار داشت: مایل نیستیم سخنی که دلالت بر تخریب فرد یا فهرستی داشته باشد، بیان کنیم.

وی در ادامه به تفاوت های موجود در لیست اصولگرایان با سایر فهرست های انتخاباتی اشاره کرد و افزود: درباره تفاوت لیست اصولگرایان با سایر لیست ها به این نکته باید اشاره کرد که در فهرست ما ۱۰ اقتصاددان متخصص و با تجربه مدیریتی وجود دارد. در این لیست ۶ نفر از بانوان سرشناس کشور حضور دارند که یکی از آنها وزیر بهداشت دولت سابق است. ۳ تن از اعضای این لیست هم از روحانیون معزز هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فقط یکی از نقاط مثبت در لیست اصولگرایان است، اظهار داشت: سعی کردیم فهرستی را عرضه کنیم که از لحاظ تخصصی و تجربه مدیریتی و همچنین سلامت مالی و سایر موارد قابل دفاع باشد.

حداد عادل در بخش پایانی اظهارات خود در واکنش به دخالت آشکار انگلیس در انتخابات ایران، عنوان کرد: دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران اهانت به انقلاب اسلامی است و ملتی که ۳۷ سال پیش انقلاب کرده و در طول این سال ها آن را حفظ کرده است، به این مسئله واکنش نشان می دهد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11979

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.