تاریخ ارسال : ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تفاوت نجومی یارانه حامیان و منتقدان مطبوعاتی دولت

طبق آمار اداره کل مطبوعات، ۶ روزنامه اصلاح‌طلب شرق، ابتکار، اعتماد، آفتاب یزد، آرمان، راه مردم بیش از ۴ میلیارد تومان از وزارت ارشاد دولت تدبیر و امید یارانه دریافت کرده‌اند!
به گزارش شلمچه نیوز، حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه ۹ دی با انتشار خبر فوق تأکید کرد: روزنامه اطلاعات با درآمد ۳ میلیارد و ۵۴۹ میلیون تومان بیشترین درآمد را از محل درج آگهی‌های دولتی و البته یارانه بیمه و یارانه طرح اشتراک در سال گذشته داشته است.
روزنامه ایران در رده دوم بیشترین دریافت‌کننده حمایت بوده است که با رقم ۳ میلیارد و ۳۶۵ میلیون تومان از دو ردیف آگهی‌های دولتی و یارانه بیمه در رده دوم قرار گرفته است؛ روزنامه دنیای اقتصاد نیز با دریافت ۳ میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان از محل یارانه مستقیم، یارانه بیمه، یارانه طرح اشتراک و آگهی‌های دولتی در رتبه سوم قرار گرفته است.
رسایی می‌افزاید: روزنامه خبر ورزشی که درباره ارتباط آن با معاونت مطبوعاتی حرف و حدیث‌های جدی مطرح است، یک میلیارد تومان یارانه دریافت کرده است.
هفته‌نامه ۹ دی که جزو پرتیراژترین هفته‌نامه‌های سراسری کشور است، ۲ میلیون و ۴ صدهزار تومان یارانه دریافت کرده است!‌ و این در حالی است که هفته‌نامه عصر ارتباطات ۲۶ میلیون تومان، یک هفته‌نامه محلی در کرمان با تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ نسخه ۳ میلیون تومان و یک ماهنامه کم‌تیراژ، ۱۷ میلیون تومان دریافت کرده‌اند. ۹ دی از اینکه مورد بغض و کینه کدخداپرستان قرار دارد، خدا را شاکر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21120

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.