تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تقدیرفرمانده سپاه ازحوزه هنری کردستان/برخی ها باشهدا خارجی اند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمدحسین رجبی شامگاه چهارشنبه در مراسم شب خاطره شهید ملا محی الدین اظهاری از شهدای روحانی استان کردستان که به همت حوزه هنری کردستان در سنندج برگزار گردید، اظهار داشت: شهدا سرمایه های کلیدی معنوی برای جامعه ما به شمار می روند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفته بود: امنیت پیوسته، استقلا و عزت امروز ایران اسلامی مرهون رشادت ها و جانبازی های شهدای انقلاب اسلامی هست و به همین سبب هست که لازم هست توجه دارا باشیم ما امروز هر چه داریم به برکت وجود این عزیزان هست.

پ

وی در قسمت دیگری از اظهارات خود در این مراسم از حوزه هنری کردستان به سبب توجه به برنامه های اعتباری تقدیر کرد و اظهار کرد: لازم هست از آقای امین مرادی ریاست حوزه هنری کردستان تقدیر کنم که به راستی در طریق درست خدمت به شهدای انقلاب اسلامی قرار گرفته هست.

سردار رجبی برپایی منظم مراسم های شب خاطره از سوی حوزه هنری استان کردستان را مورد تقدیر قرار داد و اضافه کرد: با مسرت حوزه هنری کردستان در این طریق درست پیشگام هست و انتظار می رود که این روند درست و رو به جلو همان طور با جدیت زیادتری ادامه دارا باشد.

وی درکنار خورده گیری از برخی از مسئولان ادارات و سازمان های دولتی استان کردستان که نسبت به مبحث شهدا بی تفاوت می باشند، اظهار داشت: متاسفانه امروز شماری از مسئولان ادارات و سازمان های دولتی در استان کردستان نسبت به مبحث شهدا بی تفاوت می باشند و این جای خورده گیری دارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: همه ما در هر جایگاهی که هستیم لازم هست نسبت به مبحث شهدا توجه جدی دارا باشیم و در طریق زنده کردن اسم و یاد این عزیزان برای خدمت خوب تر به انقلاب و نظام اسلامی حرکت کنیم و از تمامی حجم هایی که در اختیار داریم استفاده کنیم.

در این مراسم علاوه بر سخنرانی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، ریاست حوزه هنری استان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرزند شهید ملا محی الدین به اظهار خاطره ای از پدر خود پرداخت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78882

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.