تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تقدیر از ۲ بیمارستان بابل به خاطر مهار بیماری آنفلونزا

 جمعی از پیشکسوتان بازار از پزشکان و پرسنل بیمارستان فوق تخصص چشم میناگر و بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) به خاطر مهار کردن بیماری آنفلوآنزا در بابل تقدیر کردند.

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل، جمعی از پیشکسوتان بازار برای تقدیر از خدمات پزشکان و پرسنل بیمارستانهای میناگر و روحانی در بیمارستان میناگر حضور یافتند.

در حاشیه این نشست آقای میناگر با اشاره به روند اجرایی ساخت بیمارستان چشم میناگر افزود : مراکز درمانی نیازمند کمک خیرین است.

وی همچنین از پزشکان و پرسنل این مراکز که خالصانه با قبول خطرات در مهار این بیماری تلاش کردند تقدیر کرد.

دکتر محمود صادقی رئیس بیمارستان آیت ا…روحانی(ره) بابل ضمن ارائه گزارشی از روند بیماری آنفلوآنزا و نحوه کنترل این بیماری در بابل اظهار داشت: بیمارستان روحانی به دلیل نوساز بودن از نگاه ویژه خیرین محروم مانده است.

ایشان با اشاره به اینکه این بیمارستان در جهت ادامه ارائه خدمات با کیفیت درمانی نیازمند کمک خیرین در خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز است خاطرنشان کرد، در صورت تامین تجهیزات مورد نیاز می توان کیفیت خدمات ارائه شده را افزایش داد.

وی اضافه کرد: تجهیزات و دستگاه های پزشکی دارای عمر مفید مشخصی می باشند که پس از پایان دیگر قابل استفاده نمی باشند، باید دستگاه های نو و بروز جایگزین نمود که این امر جز با حمایت و مشارکت مردم و خیرین عزیز با بیمارستان میسر نخواهد شد.

دکتر صادقی خواستار حضور پر رنگ خیرین در امر سلامت شدند.

وی اظهار داشت با خرید تجهیزات توسط خیرین جان خیلی از هموطنان عزیزی که بدلیل نبود دستگاه ها از دست می روند حفظ خواهد شد و این از ارزش والایی برخوردار است.

در پایان پیشکسوتان بازار از پزشکان و پرسنل این مراکز که خالصانه با قبول خطرات در مهار این بیماری تلاش کردند تقدیر کردند و آمادگی خود را در راستای کمک به بیمارستان و امر سلامت اعلام کردند و خواستار تهیه لیستی از تجهیزات مورد نیاز بهمراه قیمت شدند تا در اختیارشان قرار بگیرد.

در ضمن در پایان این نشست به پزشکان و پرسنل توسط بازاریان تابلو فرش و … اهداء شد.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10296

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.