تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تقدیر ۲۰۸ نماینده مجلس از حضور مردم در انتخابات

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ۲۰۸ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه ریاست‌جمهوری تقدیر و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:

بسم‌‌الله الرحمن الرحیم

حماسه حضور گسترده مردمی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا که درس مردم‌سالاری دینی برای کشورهای منطقه و دنیاست، وحدت و انسجام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید.

مشارکت کم‌نظیر در انتخابات پس از قریب به گذشت چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ایران میسر نمی‌گردید مگر در سایه اراده ملی برای تعیین سرنوشت کشور به مدت چهار سال که جای قدرشناسی و خشوع بسیار در مقابل مردم دارد.

رهنمودهای مقام معظم رهبری که همواره راهگشای شرایط سخت کشور بوده است، این بار نیز ضمن ایجاد فضای آزاد تبلیغات نامزدهای محترم و هواداران ایشان مشارکت حداکثری را از هر گرایش سیاسی، قومیت، نژاد، زبان و مذهب در کنار آرامش و امنیت انتخابات فراهم آورد. این اعتماد و اعتقاد عمومی به انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب تبریک عرض نموده و از درایت ایشان تشکر می‌نماییم.

همچنین ضمن تبریک انتخاب مجدد رئیس‌جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی امیدواریم برنامه‌ها و اهداف ایشان که تبدیل به مطالبه عمومی شده است به بهترین نحو در خدمت پیشرفت و توسعه کشور و بهبود وضعیت مردم قرار گیرد که در این راستا نمایندگان امضاکننده نیز آمادگی حمایت خود را اعلام می‌نمایند.

از نامزدهای محترم انتخابات و اعضای ستادها و هواداران ایشان نیز برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی تشکر می‌نماییم. از شورای محترم نگهبان، عوامل نظارتی و هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور و تأمین‌کنندگان امنیت انتخابات نیز قدردانی نموده و در پایان یکبار دیگر ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در برگزاری پُرشور و شوق انتخابات و آرزوی سلامتی مقام معظم رهبری موفقیت دولت دوازدهم و جناب آقای دکتر روحانی را از درگاه خدای متعال مسألت می‌نماییم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51462

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.