تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تقویت بنیان های اقتصاد مقاومتی با پشتیبانی از کالای ایرانی

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،،اکبر ترکی امروز در اولین جلسه شورای اداری شهرستان بویین میاندشت در سال ۹۷ با اشاره به اثرگذاری حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی در افزایش اشتغال اظهار کرد: کاهش بیکاری، تقویت بنیان‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات، کاهش تورم از طریق جذب سرمایه‌های سرگردان در جامعه و افزایش کیفیت کالاها من جمله ثمرات پشتیبانی از کالای ایرانی هست.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین‌ میاندشت در مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه‌های اجرایی در شهرستان بویین‌ میاندشت اظهار کرد: کارهای شایسته ای در زمینه آبرسانی به ۴ شهرستان فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین‌ میاندشت برنامه‌ریزی شده و به تصویب دست یافته هست تا از آب زاینده‌رود به این شهرستان‌ها آبرسانی گردد.

وی در رابطه با بودجه‌ای که برای سد بلطاق مدنظر داشته شده هست، افزود: با گفتگوها انجام‌شده با وزارت نیرو در مجلس شورای اسلامی هزینه‌ای بالغ بر حدود ۵ میلیارد تومان برای راه‌اندازی سد مدنظر داشته شده هست.

ترکی در انتهاء اقرار داشت: جاده‌های رابطه ای شهرستان بویین میاندشت من جمله جاده ترانزیت اصفهان-داران-بویین میاندشت-خوزستان و به سمت لرستان چهاربانده شده و به زودی راه‌اندازی خواهد گردید.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95600

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.