تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش ارتش برای عرضه خدمات پیشگیرانه بهداشتی در شرق کشور

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار اعزامی مهر، دباغ مقدم معاون بهداشتی فرماندهی بهداشت، امداد، معالجه و تعلیم دکتری ارتش، در حاشیه مانور بزرگ مردم یاری محمد رسول الله (ص) در شرق کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این مانور در زمینه تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و فرمان سلسله مراتب فرماندهی جهت خدمت رسانی به منطقه های محروم در شرق کشور انجام گرفته هست تا به این ترتیب، خدمات بهداشتی و معالجهی در هفته اتخاد در منطقه های شرقی و جنوب شرقی کشور صورت پذیرد.

وی اضافه کرد: در این مانور دقت اختصاصیی به حوزه پیشگیری و بهداشت شده هست و کوشش ما بر این هست تا با ارتقا بخشیدن به فرهنگ و سواد بهداشتی اشخاص زمینه بروز بیماری های متفاوت را در سطح مردم کاهش دهیم.

معاون بهداشتی فرماندهی بهداشت، امداد، معالجه و تعلیم دکتری ارتش اهتمام کرد: در این ارتباط همکارانم در حال حاضر تعلیم های بهداشتی را در حوزه کسی در سطح محصلین منطقه شروع کرده اند که حتما دستاورد های آن در درازمدت دیده می شود.

معاون بهداشتی فرماندهی بهداشت، امداد، معالجه و تعلیم دکتری ارتش تاکید کرد: با دقت به اینکه اقتصاد مردم این منطقه های زیادتر منسوب به دامپروری هست، بحث واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری های دامی و پیشگیری از بیماری های قابل جابه جایی از آدم به حیوان را در فرمان داریم و علاوه بر این به طور مشخص بر روی تندرستی محصولاتی دامی نیز کار کرده ایم.

   دباغ مقدم اهتمام کرد: در حوزه بیماری های رایج در منطقه، خدمات تعلیمی و خودمراقبتی عرضه می شود، چراکه اگر اشخاص در همان ایامی اولیه بیماری، نوع مبارزه و معالجه درست را به سرعت شروع کنند، بیماری به صورت کلی قابل کنترل و جریان معالجه تسریع می شود.

معاون بهداشتی فرماندهی بهداشت، امداد، معالجه و تعلیم دکتری ارتش در انتهاء عنوان کرد: بیماری شایع دیگری که در این منطقه های دیده می شود، بیماری های مربوط با کلیه و سنگ کلیه هست که به سبب نامناسب بودن آب منطقه در اشخاص شیوع پیدا کرده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77824

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.