تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش امیدبخش کاشان برای حفظ میزبانی جام باشگاه‌های جهان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، پس از معرفی کاشان به عنوان میزبان رقابتهای کشتی آزاد جام قهرمانی باشگاه های کشتی آزاد جهان، میزبانی فینال لیگ هم به این شهرستان سپرده شد.

این در حالی بود که کاشان در نخستین آزمون خود یعنی میزبانی فینال لیگ نتوانست نمره قبولی بگیرد تا با ثبت یک میزبانی بی برنامه و دور از انتظار، برگزاری رقابتهای بزرگ و معتبر جام باشگاه های جهان را هم دور از دسترس ببیند.

بعد از این اتفاقات گفته شد فدراسیون کشتی با جدیت به دنبال میزبان جایگزین برای برگزاری هر چه باشکوهتر جام باشگاه های جهان است و حتی ساری، مشهد و تهران به عنوان گزینه های بعدی معرفی شدند.

بدین ترتیب اهالی ورزش کاشان و همچنین اسپانسرهای مالی این شهرستان به نوعی میزبانی این رویداد بزرگ و مهم و بین المللی را از دست رفته دیدند و با جدیت بیشتری برا حفظ میزبانی وارد گود شدند.

به گفته یکی از مسئولان فدراسیون کشتی، کاشانی ها توانسته اند تاکنون ۵۰ درصد از امکانات و تجهیزات لازم برای میزبانی جام باشگاه های جهان را مهیا کنند و فدراسیون حالا باید منتظر ادامه این روند قابل قبول باشد. گویا کاشان همچنان به عنوان اولویت میزبانی است و اقدامات مثبتی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

آنچه مسلم است یکی از مهمترین عوامل سپردن میزبانی چنین رویداد مهمی به شهرستان کاشان، وجود چندین اسپانسر مالی توانمند در حوزه کشتی است و شاید اگر چنین نیازی در فدراسیون احساس نمی شد، میزبانی جام باشگاه های جهان بلافاصله به شهر دیگری واگذار می شد.

چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه در ایران برگزار می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73215

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.