تاریخ ارسال : ۰۲ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش برای برپایی جلسه سران قوا با محوریت زمین لرزه و آلودگی هوای تهران

تلاش برای برپایی جلسه سران قوا با محوریت زمین لرزه و آلودگی هوای تهرانمحمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با با اشاره به تشکیل کمیته‌ای راهبردی برای زمین لرزه و آلودگی هوای تهران اظهار کرد: قبل از این کمیته‌ای تشکیل شده از ۳ نفر از نماینده های تهران، ۳ نفر از اعضای شورای شهر، شهردار تهران و استان دار برای ارزیابی آشفتگی متاثر از زمین لرزه و آلودگی هوای تهران تشکیل شده بود.

وی با اظهار اینکه این کمیته تا هم حالا ۸ جلسه برگزار کرده هست، اظهار کرد: برنامه‌های مطالعه شده برای کاهش آلودگی هوای تهران و مبارزه با آسیب ها متاثر از زمین لرزه تهران مثل تهدید بافت‌های کهنه، ترافیک و …

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام شده در این کمیته متوجه گردیدیم برای حل مشکل آلودگی هوا و آشفتگی متاثر از زمین لرزه تهران به تصمیم همه‌جانبه نظام و در سطح سران قوا نیازمندیم تا بتوان کار بنیادی انجام داد.

عضو کمیته راهبردی مبارزه با آلودگی هوا و آشفتگی متاثر از زمین لرزه تهران تبیین کرد: بر این اساس این کمیته مأموریت یافت تا پژوهش ها و پیشنهادات انجام شده در این زمینه را بعد از تکمیل و تخمین هزینه‌ها بعنوان فرمان جلسه، در اختیار نشست سران قوا قرار دهد.

نماینده مردم تهران تبیین کرد: بعد از واقع شدن زمین لرزه تهران مشابه زمین لرزه کرمانشاه متوجه گردیدیم مشکل ما در برخورد با بحران‌ها مدیریت آن هست.

عضو کمیته راهبردی مبارزه با آلودگی هوا و آشفتگی متاثر از زمین لرزه تهران تبیین کرد: در زمان واقع شدن آشفتگی تنها یک نفر لازم هست مدیریت کند و مابقی اطاعت و اجرا کنند، اما در واقعیت شدن بحران‌های موخر متوجه گردیدیم که تمامی دستگاه‌ها خواهان مدیریت می باشند که این مبحث نادرستی هست.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اهتمام بر اینکه سطح تصمیم‌گیری‌ها برای آلودگی هوا و آشفتگی متاثر از زمین لرزه در تهران مرتبط به یک بخش یا قوه نیست، اضافه کرد: این تصمیم های لازم هست در سطح سران سه قوه و طبق پیشنهادات کارشناسی شده کمیته راهبردی مشترک مجلس، شورای شهر، شهرداری و استان دار تهران صورت پذیرد.

عضو کمیته راهبردی مبارزه با آلودگی هوا و آشفتگی متاثر از زمین لرزه تهران تبیین کرد: کوشش داریم تا طی یک ماه آینده جلسه سران سه قوه با محوریت پیشنهادات کارشناسی این کمیته برگزار گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80147

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.