تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش برای قانونمند سازی نفوذ سیگار آمریکایی_صهیونیستی مارلبرو به ایران!

متاسفانه فشار آقایان به قدری پر زور بود که هر گونه مانع در این رابطه فوراً برداشته شد. تا جاییکه یکی از مسئولین ارشد پیگیر این موضوع به دلیل پافشاری بر صهیونیستی بودن مارلبرو برکنار شد.

شلمچه نیوز- علی رضازاده ؛ نمایندگان مجلس با اتکا به صهیونیستی بودن مارلبرو خواستار اعلام موضع وزارت اطلاعات در این رابطه شدند. اما متاسفانه فشار آقایان به قدری پر زور بود که هر گونه مانع در این رابطه فوراً برداشته شد. تا جاییکه یکی از مسئولین ارشد پیگیر این موضوع به دلیل پافشاری بر صهیونیستی بودن مارلبرو برکنار شد. البته فشار امنیتی های بدسابقه هم در این رابطه موثر بود.

 ۱.  مارلبرو سیگار اسرائیلی متعلق به شرکت فیلیپ موریس است که به دلیل حمایتهای مالی گسترده از رژیم صهیونیستی سالهاست مورد بایکوت مردم فلسطین است. با این وجود متاسفانه به دلیل سهل انگاری مسئولان، سیگار اسرائیلی مارلبرو از طریق قاچاق وارد کشور میشود.

۲.     اخیرا تحرکات پنهانی در گوشه دولت برای قانونمند سازی واردات مارلبرو در حال انجام است. توجیه هم ساده است: حالا که حریف قاچاق نمی شویم، واردات آن را آسان کنیم تا انگیزه قاچاق کم شود! البته این هنوز برای کارشناسان موضوع محل تردید است که آیا حریف نمی‎شوند یا نمی‎خواهند حریف بشوند. وزیر صنعت بیش از همه دنبال قانونمندسازی واردات مارلبروست. البته برخی عناصر امنیتی و بدسابقه هم پیگیر این اتفاق هستند.

۳. نمایندگان مجلس با اتکا به صهیونیستی بودن مارلبرو خواستار اعلام موضع وزارت اطلاعات در این رابطه شدند. اما متاسفانه فشار آقایان به قدری پر زور بود که هر گونه مانع در این رابطه فوراً برداشته شد. تا جاییکه یکی از مسئولین ارشد پیگیر این موضوع به دلیل پافشاری بر صهیونیستی بودن مارلبرو برکنار شد. البته فشار امنیتی های بدسابقه هم در این رابطه موثر بود.

۴.      سرنوشت مارلبرو هنوز مشخص نیست. اما قطعا با توجه به دستور صریح رهبر انقلاب در خصوص ممنوع بودن واردات اقلام مصرفی آمریکایی (شروط ۹ گانه برجام)، به طریق اولی واردات سیگار مارلبرو که در خوشبینانه ترین حالت، کالایی آمریکایی تلقی میشود، ممنوع است.

رجانیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5007

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.