تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش برخی افراد و رسانه‌های غربی برای تبرئه ۲ مجرم

در پی اعلام حکم دادگاه مهدی موسوی و فاطمه اختصاری، دو شاعر هتاک به اهل بیت(ع) که سابقه همکاری با یک خواننده مرتد و فراری را نیز در پرونده دارند، برخی افراد با همراهی رسانه‌های ضدنظام، ضمن انتشار مطالب هدفمند سعی در مظلوم‌نمایی و بی‌گناه نشان دادن این دو به اصطلاح شاعر دارند.

نویسنده : مصطفی شاه‌کرمی
به گزارش شلمچه نیوز، در پی اعلام حکم دادگاه مهدی موسوی و فاطمه اختصاری، دو شاعر هتاک به اهل بیت(ع) که سابقه همکاری با یک خواننده مرتد و فراری را نیز در پرونده دارند، برخی افراد با همراهی رسانه‌های ضدنظام، ضمن انتشار مطالب هدفمند سعی در مظلوم‌نمایی و بی‌گناه نشان دادن این دو به اصطلاح شاعر دارند.
مهدی موسوی و فاطمه اختصاری با اعلام حکم شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران، هر کدام به تحمل ۹ و یازده و نیم سال حبس و همچنین ۹۹ ضربه شلاق محکوم شده‌اند. این افراد به دلیل جرایمی از جمله «توهین به مقدسات»، «تبلیغ علیه نظام» و «انتشار مطالب و تصاویر غیرمجاز در فضای مجازی» محکوم شده‌اند. برخی از افراد و رسانه‌های نشان‌دار ضدانقلاب با انتشار مطالب خلاف واقع و کذب سعی دارند اتهامات متعدد این دو متهم را تنازل بخشیده و از آنها چهره‌های فرهنگی، هنری و فعال مدنی که مورد ظلم نظام و دستگاه قضا قرار گرفته‌اند، ساخته و به مردم معرفی نمایند.
«فستیوال شعر گوتنبرگ» در کشور سوئد که تبدیل به محفلی برای عقده‌گشایی‌های شاعران ضدنظام علیه انقلاب، باورهای دینی و مذهبی و مردم کشورمان شده، میزبان شعرخوانی این دو متهم، به خصوص فاطمه اختصاری، علیه ارزش‌ها و معتقدات مذهبی و اخلاقی جامعه دینی کشورمان بوده است. از جمله دیگر جرایم این افراد می‌توان به نوشتن و انتشار متن و نمایشنامه ضدنظام، اسلام و همچنین ترویج انحرافات اخلاقی در لابه‌لای متون و اشعار ضداخلاقی اشاره کرد.مهدی موسوی به همراه فاطمه اختصاری، حلقه‌ای را در بین برخی افراد پیرامونی خود به اسم «ما شریم» مدیریت می‌کردند که در برخی شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ بی‌بند و باری جنسی، انحرافات اخلاقی و تولید اشعار سیاسی در حمایت از فتنه ۸۸ مشغول بودند. این گروه که به «حلقه ادبی شاهین نجفی» نیز مشهور است در بیرون فضای مجازی با حضور در کافی‌شاپ‌های شهر تهران و برگزاری مهمانی‌های مختلط در شهرهای دیگر برای اقدامات خلاف قانون خود برنامه‌ریزی می‌کردند. همه مهمانی‌های مختلط آنها بدون رعایت مسائل اخلاقی صورت می‌گرفته که بخشی از تصاویر مهمانان کشف حجاب کرده و بعضاً برهنه این مهمانی‌ها برای گروه «ما شریم» در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک نیز ارسال می‌شد. اعضای این حلقه ضدفرهنگی سعی می‌کنند با تبعیت و پیاده‌سازی اقدامات مورد پسند «ناتوی فرهنگی» و به‌رغم آگاهی از پیگیری حقوقی- قضایی پرونده شاهین نجفی مرتد از سوی قوه قضائیه و همچنین اعلام انزجار و نفرت آحاد جامعه از اقدامات این خواننده هتاک به اهل بیت(ع)، از او حمایت و سعی می‌کردند با تشکیل کمپین‌های متعدد در شبکه‌های اجتماعی آثار موهن نجفی مرتد را تبلیغ نمایند.
مهدی موسوی از سال ۸۹ به همکاری با خواننده مرتد مشغول بوده و در یکی از آلبوم‌های این خواننده مرتد سه اثر از وی دیده می‌شود که از آنها می‌توان به عنوان سخیف‌ترین ترانه‌های فارسی نام برد؛ ترانه‌هایی که با تولید کلیپ برای آنها و انتشارشان در فضای مجازی، رفتارهای جنسی حیوانی، همجنس‌بازی، ترویج مصرف مشروبات الکلی، بی‌بند و باری و ولنگاری اخلاقی را تبلیغ می‌کنند.
همراهی و نزدیکی موسوی با شاهین نجفی تا جایی است که وی در جایی با اظهار «برادری» با این خواننده مرتد در تأیید و تبلیغ اثر مبتذلش می‌گوید: «خبر خوب این روزها انتشار آلبوم خواننده محبوب «شاهین نجفی» است. باعث خوشحالی و مسرت است که لطف برادر عزیزم شامل من هم شده و سه شعر از من را در این آلبوم قرار داده است. از دور، دست همه آنهایی را که با همکاری در به وجود آوردن این آلبوم، بهترین لحظات این روزهایم را ساختند، می‌بوسم و می‌گویم متشکرم!»
نکته دیگر در رابطه با این افراد هتاک و ضدنظام اینکه به‌رغم تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی(مهدی موسوی در رشته داروسازی و فاطمه اختصاری دانشجوی اخراجی رشته مامایی به دلیل فعالیت‌های ضدنظام) و با حمایت افراد معاند و برخی مؤسسات که عقبه آنها به برخی محافل و نهادهای ضدایرانی در امریکا و اسرائیل وصل می‌شود، در کلاس‌های آموزش فیلمسازی و مستندسازی ثبت‌نام کرده و مشغول آموزش و یادگیری این رشته‌ها می‌شوند.
همکاری و بورسیه شدن توسط مؤسسه خانه امن(وابسته به امریکا) با وساطت فریبا داوودی‌مهاجر(روزنامه‌نگار نشریات زنجیره‌ای، مشاور رئیس‌جمهور در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری، مشاور وزیر علوم و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات، عضو شورای سیاستگذاری سازمان غیرقانونی تحکیم وحدت طیف علامه و…) فعالیت با اسم مستعار فاطمه رادمهر و مهدی افشار جهت شرکت در دوره‌های برپا شده در اروپا و شرق آسیا، مؤسسات برگزارکننده وابسته به اسرائیل، حمایت از احمد باطبی(فتنه‌گر و ضدانقلاب فراری) با سرودن شعر، ارتباط و همکاری با رادیو زمانه از طریق فردی به نام «نوش آذر» برای بخش ادبی رادیو و همچنین ارتباط با شبکه‌ سیمای آزادی(متعلق به منافقین) و تهیه فیلم‌های کوتاه برای این شبکه از جمله اقدامات پنهانی دیگر این به اصطلاح دو شاعر است.
با این حال امیر رئیسیان، وکیل این دو مجرم همصدا با برخی رسانه‌های فارسی‌زبان غربی دروغگو و همچنین برخی قلم‌های مزدور با ساده‌سازی جرایم مختلف امنیتی و خلاف قانون و حمایت‌های عملی(با سرودن شعر و انتشار مطلب و…) آنها از ضدانقلاب‌های فراری مانند احمد باطبی، ترویج تفکرات ضددین و مخالف حجاب، تشکیل جلسات و گعده‌های مختلف به منظور حمایت و تبلیغ آثار ضددین خواننده مرتد و هتاکی مثل شاهین نجفی و ارتباط مخفی و پنهانی با وی(به خصوص از جانب فاطمه اختصاری با حضور در منزل شخصی شاهین نجفی در کشور آلمان)؛ در صدد جعل و قلب تخلفات گسترده امنیتی‌شان بوده و به نوعی آنها را شهروندانی مطیع قانون نمایش بدهند که از سر تجاهل جرایمی سطحی و نازل انجام داده‌اند اما قاضی پرونده سختگیری و زیاده‌روی کرده است!
رئیسیان که خودش به عنوان یک وکیل دادگستری و حقوقدانی که از مباحث قانونی آگاهی دارد، محکومیت موکلان خود را به دلیل جرایم متعدد و متنوعی که گفته شد، اغراق‌آمیز خوانده‌، می‌گوید: «ماجرا از این قرار است که چند شعر از مهدی موسوی و فاطمه اختصاری که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی به طور رسمی و با مجوز وزارت ارشاد در کتاب‌هایشان منتشر شده، چند سال قبل توسط خواننده‌ای خارج از کشور خوانده شده است. این اتفاق، قبل از خواندن آهنگ‌های موهن این خواننده و توهین به مقدسات بوده و بعد از این واقعه، دیگر موکلین من با ایشان هیچ همکاری نداشته‌اند!»
جوان

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3831

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.