تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تلاش بی وقفه ی ترامپ برای تصویب لایحه مالیاتی بدون دقت به اخطار کارشناسان

تلاش بی وقفه‌ی ترامپ برای تصویب لایحه مالیاتی بدون دقت به اخطار کارشناسانبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ، به نقل از رویترز؛ ریاست جمهور ایالات متحده از طراحان لایحه‌ی اصلاح قانون مالیاتی این کشور در مجلس سنا خواست هر چه در می توانند برای تصویب این لایحه به کار گیرند.

اصرار دونالد ترامپ در شرایطی اتفاق می‌افتد که تحلیلگران پولی کنگره تاکید کرده اند لایحه‌ی ایده ای جمهوریخواهان در ده سال آینده کسری بودجه فدرال را تا ۱۴۰۰ میلیارد دلار افزایش می‌دهد.

ترامپ روز دوشنبه، طراحان لایحه ایده ای در مجلس سنا را فراخواند و با اصرار از آنها خواست اصلاح قانون مالیاتی را هر طور شده به تصویب برسانند.

همچنانکه جمهوریخواهان کوشش می‌کنند هر چه سریعتر لایحه‌ی ذکر شده را در مجلس سنا به رای بگذارند، کمیته‌ی مشترک مالیاتی که یکی از واحد‌های غیرحزبی کنگره به شمار می‌آید اظهار کرد وقت قدر کفایت برای بازنگری و تجزیه و آنالیز لایحه در اختیار ندارد، ولی اظهار کرد: برآورد‌ها نشان می‌دهد اعمال این اصلاحات، قرض ملی را تا مرز ۲۰ هزار میلیارد دلار افزایش خواهد داد.

این قانون، بزرگ ترین کاهش مالیاتی را در تاریخ کشور رقم خواهد زد. »

» وی در جواب به خبرنگاری که درباره‌ی دیدارش با سناتور‌های جمهوریخواه پرسید اظهار کرد: «لایحه‌ی مالیاتی به مطلوبی دارد پیش می‌رود. کاهش مالیاتی چشمگیری اتفاق خواهد افتاد، بزرگ ترین کاهش در تاریخ کشور رقم می‌خورد. »

آ شاید تا اکثر از چهار هزار میلیارد دلار سرمایه وارد کشور گردد. این پول حالا در بیرون از کشور واقع هست، چون قانون‌های مالیاتی ما اجازه‌ی ورود به چنین سرمایه‌ی هنگفتی نمی‌دهد. لایحه‌ی مالیاتی، لایحه‌ی زیاد مطلوبی هست و جمهوریخواهان به آن افتخار خواهند کرد.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76628

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.