تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
پارسايى سخنگوى فراكسيون اميد:

تمکین یوسف نژاد به رأی مجمع عمومی فراکسیون امید

یوسف‌نژاد به رای مجمع عمومی فراکسیون امید در مورد معرفی گزینه‌های فراکسیون برای هیئت رییسه تمکین کرد و در صحن علنی مجلس هم نشان داد که به قیمت از دست دادن کرسی هیئت رییسه به تعهدش پایبند است

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری درباره کاندیداتوری علی‌اصغر یوسف‌نژاد در انتخابات  هیئت رییسه مجلس گفت که کاندیداتوری وی با کسب تکلیف از عارف رئیس فراکسیون امید انجام شده است.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جریان انتخابات هیئت رییسه مجلس اخبار و تصاویری از یوسف نژاد منتشر شد که قدری بداخلاقی در آن صورت گرفت در حالی که انتظار می‌رود رسانه‌ها به اخلاق رسانه‌ای پایبند باشند.

وی افزود: یوسف‌نژاد به رای مجمع عمومی فراکسیون امید در مورد معرفی گزینه‌های فراکسیون برای هیئت رییسه تمکین کرد و در صحن علنی مجلس هم نشان داد که به قیمت از دست دادن کرسی هیئت رییسه به تعهدش پایبند است ما و آقای عارف ایشان را به عنوان یک فرد اخلاقی می‌شناسیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس اضافه کرد: یوسف_نژاد در صحن مجلس و پس از این که نمایندگان دیگر (برخی اعضای فراکسیون امید) او را به عنوان کاندیدای دبیری هیئت رییسه معرفی کردند از آقای عارف کسب تکلیف کرد که  عارف هم به ایشان گفت چون بقیه از این تفاهم عبور کردند شما هم کاندیدا شوید اگر چه آقایان عارف و یوسف_نژاد اعتقادی به عبور از این عهد و پیمان نداشتند و فراکسیون امید هم نشان داد در این عهدشکنی پیشگام نمی‌شود.

سخنگوی فراکسیون امید در پایان با بیان این که بیشترین انسجام بین اعضای فراکسیون امید وجود دارد، گفت: متاسفانه شاهد این هستیم که دیگران برای پوشش خود دست به تخریب آقایان عارف و یوسف‌نژاد زدند که به آنها توصیه می‌شود به اخلاق پایبند باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51524

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.