تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تندرستی روحی و روانی قاتل شوهر ارزیابی می گردد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، ساعت ۱۲:۴۵ روز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه سال کنونی مأمورین کلانتری ۱۲۸ تهران نو با ارتباط شهروندی از کشف جسدی در خیابان ششم نیروی هوایی حدود خیابان برتری تهران با خبر و راهی محل گردیدند.

مأمورین در محل سانحه با جسد مثله شده مردی داخل پتویی روبه رو گردیدند. ارزیابی ها نمایش داد لحظاتی قبل زنی در حال جابه جایی جسد مثله شده داخل پتو بوده که شهروندان با توجه به چکه های خونی که از داخل پتو روی زمین چکه می کرد به او مشکوک می گردند و وی را دستگیر می کنند.    با اعلام این خبر بازپرس مخصوص کشتن دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند.

اولین ارزیابی ها نمایش داد جسد مربوط به مرد۵۰ ساله ای به اسم پرویز از اهالی محل هست و زنی هم که جسد را حمل می کرد، همسر وی بوده هست.

تحقیقات نمایش داد قاتل، همسر مقتول هست که ساعتی قبل شوهرش را در خانه اش به کشتن رسانده هست. علاوه بر این مشخص گردید، زوج میانسال، چندین سال هست که با هم اختلاف دارند و جدا از هم زندگی می کردند تا اینکه روز سانحه زن میانسال، شوهرش را به دستاویزی به خانه کشانده و می کشت.  

 تیم جنایی علاوه بر این در خانه قاتل که در نزدیکی محل کشف جسد بود داخل پذیرایی با لکه های خون بسیاری روبه رو گردیدند که حکایت از آن داشت کشتن در پذیرایی رخ داده هست. 

 متهم در اولین بازجویی با اعتراف به کشتن شوهر مدعی گردید که به علت کینه قدیمی دست به کشتن زده هست.

وی در مدعایی اظهار کرد: ۱۷ پارسال با پرویز ازدواج کردم و حاصل زندگی ما یک دختر هست. ابتدا زندگی خوبی داشتیم تا اینکه از چند پارسال با هم به علت سوژه ای اختلاف پیدا نمودیم.

روزانه اختلاف ما زیادتر می گردید تا جایی که یک پارسال تصمیم گرفتیم از هم جدا زندگی کنیم و به این ترتیب او برای خود خانه ای به صورت مجزا گرفت. من از شوهرم کینه به دل گرفته بودم و تصمیم داشتم از او انتقام بگیرم تا اینکه امروز او رابه منزلم دعوت نمودم تا در مورد اختلافاتمان با هم حرف بزنیم.

وقتی به خانه من آمد، دخترم بیرون بود که با شربت مسمومی وی را بی هوش کردم.

خیلی ترسیده بودم و برای اینکه کسی متوجه سانحه نشود، جسد را مثله کردم. پس از ان به داخل خیابان رفتم و تاکسی دربست اجاره کردم و به راننده اظهار کردم که جسم سنگینی را می خواهم به یکی از خیابان ها جابه جا کنم.

راننده داخل خیابان در انتظار ماند و من به خانه بازگشتم و جسد را پتوپیچ کردم و به بیرون جابه جایی دادم که همسایه ها متوجه لکه های خون گردیدند و من دستخوش گردیدم. 

 همزمان با ادامه تحقیقات متهم برای انجام تست های لازم در اختیار پزشکی قانونی جای گرفت. در حالی که پزشکی قانونی در اولین معاینات اعلام کرده بود متهم مشکل روحی و روانی دارد، اولیای دم به نظریه پزشکی قانونی اعتراض نمودند و به این ترتیب متهم برای مشخص گردیدن تندرستی روحی و روانی اش در اختیار تیم سه نفره پزشکی قانونی جای گرفت. 

مرجع: روزنامه جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85340

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.