تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تندیس استقامت توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده اهدا شد+تصاویر و فیلم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان مسابقه فینال کشتی فرنگی جام روز جهانی کودک که عصر امروز در محل خانه کشتی شماره ۲ تهران در حال برگزاری است، تندیس استقامت به خانواده ابوالفضل آرمیده اهداء شد.
تندیس استقامت توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده اهدا شد
در مراسم اهدای این تندیس ابتدا کلیپی از ابوالفضل آرمیده در سالن رقابت ها پخش شد و سپس نمایندگانی از تیم های کشتی شرکت کننده در این رقابت ها با اهدای شاخه گل به خانواده آرمیده، حمایت خود را از ابوالفضل آرمیده اعلام کردند.
در ادامه تندیس استقامت به همراه لوحی از طرف اتحادیه جهانی کشتی، با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رسول خادم رئیس فدارسیون و حمید بنی تمیم سرپرست نایب رئیسی فدراسیون و نماینده رسمی فدراسیون در جام کودک، توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده اهداء شد.
تندیس استقامت توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده اهدا شد
نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی با اهداء این تندیس و لوح حمایت خود و سایر اعضای اتحادیه جهانی و جامعه کشتی جهانی را از ابوالفضل آرمیده دارنده مدال برنز کشتی آزاد نوجوانان آسیا که مدتی است با بیماری بسیار سختی مبارزه می کند اعلام کرد.
در پایان نیز حاضرین در سالن پس از تشویق ابوالفضل آرمیده، آرزوی سلامتی برای این سمبل استقامت کشتی ایران کردند.
تندیس استقامت توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده اهدا شد
همچنین تیم کشتی ارمنستان نیز پیش از برگزاری رقابت فینال با تیم ایران، با نمایش پلاکاردی منقش به عکس ابوالفضل آرمیده، حمایت خود را از وی اعلام کردند.
اهداء تندیس استقامت توسط وزیر ورزش به خانواده آرمیده+فیلم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30406

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.