تاریخ ارسال : ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۵۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تنها راهی که برای احمدی نژاد باقی ماند!

آیا دکتر احمدی نژاد به واقعیت ها نزدیک می شود و از اتفاقات سال های اخیر درس می گیرد و یکه تازی هایش را در عرصه سیاست مرور می کند و ترازوی انصاف خویش را با آنچه باقیمانده وزن می کند تا یک تصمیم تاریخی بگیرد که چه دارد؟!

به گزارش شلمچه نیوز، دکتر محمود احمدی نژاد ۴۹ ساله در سال ۱۳۸۴ رییس جمهور ایران شد او آنچنان در بین مستضعفین و محرومان جامعه محبوب شده بود که به شهید رجایی در بین جامعه لقب گرفت و با این پشتوانه توانست بر هاشمی رفسنجانی صاحب نفوذ و قدرتمند چیره شود و دولت مهرورزی یا دولت مهر را تشکیل دهد.

از جمله اقدامات مهم احمدین ژاد در دولت های نهم و دهم ریاست جمهوری، اجرای طرح تحول اقتصادی بود که طبق آن سوخت سهمیه‌بندی شد، و همچنین یارانه‌های سوخت، آب، برق و مواد غذایی تدریجاً حذف به طور نقدی به مردم پرداخت شد. از دیگر اقدامات او پروژه با ارزش مسکن مهر به منظور خانه‌دار کردن خانواده‌های کم درآمد بود. در دوره ریاست جمهوری او روابط با کشورهای در حال توسعه بر کشورهای توسعه یافته اولویت یافت و برنامهٔ هسته‌ای ایران با وجود فشارهای بین‌المللی که منجر به اعمال تحریم‌های اقتصادی شورای امنیت، آمریکا و اروپا علیه ایران شد، به پیش برده شد.

دستاوردهای احمدی نژاد در مقایسه با دولت های پس از جنگ قابل مقایسه نبوده و با همه بداخلاقی های داخلی و خارجی بی وقفه به کار و تلاش خود ادامه داد تا ۲ سال باقیمانده دولت دهم آرام آرام مسیر خود را تغییر داد و خیلی راحت آرزوهای مخالفینش را برآورده کرد و این باعث شد تا  رقیب نفس تازه ای کند و در اولین انتخابات پیش رو یعنی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ اولین پیروزی را  جشن بگیرد اما احمدی نژاد هرگز خود را مقصر نمی دانست و حتی بعضی از کارشناسان سیاسی اعتقاد دارند اگر احمدی نژاد در سال های آخر به انحراف نمی رفت تا کنون نامی از اصلاح طلبی و کارگزاران باقی نمانده بود.

اگر از انصاف دور نشویم همه این اتفاقات را نباید به تنهایی به حساب احمدی نژاد گذاشت چراکه در همان دولت نهم از بعضی از مدیران خود نیز جفا دید و این جفا یا بر اثر ضعف مدیریت خودشان بود و یا اینکه بر اثر فشار جناح رقیب که با تحریک این افراد بوجود آمده بود از جمله دو وزیر دولت نهم که تا حدودی بیشتر از دیگران مشهود بود.

یکی دیگر چالش های احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری حسادت هایی بود که وی را آزارمی داد همان حسادت هایی که در ابتدای ریاست جمهوری وی را در قد و قواره این جایگاه نمی دانستند اما احمدی نژاد با خضوع می گفت نوکری مردم برای من کافیست و این نوکری را با تمام وجود ادامه داد تا جایی که بارها مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفت و آنچنان در دل مردم جای گرفت که وی رافرزند ملت نامیدند و این همان جایگاهی بود که شهید رحایی به آن رسیده بود.

هنوز احمدی نژاد می تواند به روزهای خوب بازگردد و اگر کمی دیر تصمیم بگیرد برای همیشه به تاریخ می پیوندد و این نشانه هایی که در بهشت زهرا و روز تشییع شهدای تروریستی تهران دیده است را باید باور کند و هرچه سریعتر با اشخاص فاصله گیرد که ترازوی انصاف را با وزن مردم و دوستداران بیشمار خود بسنجد و به مردم و انقلاب تعلق دارد نه به اشخاص و یقینا هواداران احمدی نژاد حق دارند در آن موقع که چوب وفاداری به وی را خورده اند الان هم این احمدی نژاد است برادری خود را ثابت کند.

انتظار می رود و آرزو می کنیم احمدی نژاد باهوش و زیرک به روزهای خوب سادگی و انقلابی مردمی بازگردد و این تنها راه باقیمانده او می تواند باشد و هر چقدر به مردم و حزب الهی ها نزدیک شود محبوب  باقی خواهد ماند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53194

برچسب ها:
, , ,


  • سماواتی از تهران ۱۳۹۶-۰۳-۲۵ - ۰۱:۱۶ - پاسخ دادن

    ایشان تا وقتی همراه رهبری بودند قدم بر چشم ولی حالا که علنا مقابل رهبری است از ما دور است و ما هم از او دوریم/ اقای احمدی نژاد مگه یادت نیست که جواب حضرت آقا را در خصوص نیامدن در عرصه انتخاباتی چگونه دادی ؟ یک دفعه دیگر جوابی را که خودت کتبی به آقا نوشتید بخوانید / آیا این رسم …. است

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.