تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۸:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تنها مشکل میزبانی قم در مسابقات بین‌المللی جام یادگار امام(ره) سخت‌افزاری است

احمد رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، اظهار داشت:خوشبختانه در سومین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) تیم‌های باکیفیتی شرکت کرده‌اند.

نایب رئیس هیئت کشتی استان قم افزود:مسابقات با حضور ۱۴ تیم خارجی و ۵ تیم داخلی در حال پیگیری است که تاکنون نتایج خوبی برای تیم‌های ایرانی به‌دست‌آمده است. 

وی درباره عدم درخشش کشتی‌گیران قمی در این دوره از مسابقات،گفت: مسابقات در سطح کلاس یک دنیا در حال برگزاری است و تیم‌هایی که در این دوره حضور یافته جزء ۵ تیم برتر دنیا هستند اما نکته مهم برای کشتی‌گیران ما کسب تجربه است.

رضایی با اشاره به حضور ۳۰۰ مهمان در این دوره  عنوان کرد: به لطف خدا و همت دوستان تا اینجای کار اکثراً از شرایط میزبانی و مهمان‌نوازی قم ابراز رضایت کرده‌اند اما به دلیل اینکه وقفه‌ای ۳ ساله در این مسابقات ایجاد شده طبیعی است که کم و کاستی‌هایی به چشم می‌خورد.

نایب رئیس هیئت کشتی قم تصریح کرد: تنها مشکل میزبانی ما مشکل سخت‌افزاری است که امیدواریم با همت مسئولان در سال‌های آینده به‌ صورت بهتری برگزار شود.

رضایی بیان کرد: این مسابقات از ابتدا به نام قم شروع‌ شده و  تنها خواسته ما از مردم و مسئولان استان این است که کمک کنند تا این مسابقات از قم خارج نشود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55088

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.