تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توانمندی های ۱۰ سمن حوزه سلامت گلستان در معرض عموم قرار گرفت

رضا شاه حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با مساعدت دبیرخانه مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، تعداد ۱۰ تشکل مردم نهاد فعال در حوزه سلامت این استان فعالیت‌ها و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

مدیر دفتر گرگان انجمن فرهنگی، ورزشی و گردشگری معلولان پارس با اعلام این خبر، افزود: حضور تشکل های برتر حوزه سلامت استان در غرفه ای مشترک در نخستین نمایشگاه سلامت شمال با هدف جلب مشارکت های اجتماعی، ایجاد ارتباط بهینه با فعالان و نهادهای متولی بهداشت و سلامت و معرفی توانمندی‌های آنان صورت گرفته است.

شاه حسینی ارایه اقلام تبلیغاتی، مذاکرات و توضیحات چهره به چهره، نمایش محصولات مناسب سازی مسکن سالمندان و معلولین و ویزیت پزشکی رایگان را از جمله برنامه‌های اجرا شده در این غرفه برشمرد.

عضو هیأت مدیره کانون سراسری تشکل‌های معلولین کشور ضمن قدردانی از همراهی برگزار کنندگان این نمایشگاه و دبیرخانه مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، نسبت به تداوم همکاری های مشترک تشکل های مردم نهاد و نهادهای متولی بهداشت و سلامت و بهره مندی جامعه از توانمندی های سمن های فعال در این حوزه ابراز امیدواری کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69773

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.