تاریخ ارسال : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توجه به هنر راه مبارزه با هجوم فرهنگی است

علی محمد شاعری در حاشیه برپایی سمینار همام و تجلیل از شاعر تبری سرا و طایفه نگار شهرستان بهشهر، مدرس حسن سلیمی عبدالملکی در اظهار کرد و گو با خبرنگار مهر اضافه کرد: کوشش برای تجلیل از نخبگان برای ترویج و پیشرفت فرهنگ محلی، مسئله ارزشمندی هست که لازم هست مورد توجه مخصوص قرار گیرد.

وی دنبال کرد: تجلیل از شاعر تبری سرا و طایفه نگار شهرستان بهشهر، مدرس حسن سلیمی عبدالملکیف کاری مشترک از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد تهران بوده هست که بالاخره دقت و تندرستی انجام گردید و امید داریم تجلیل از هنرمندان در سطح ملی ادامه یافته و عازم برای پیشرفت فرهنگ و هنر در کشور باشد.

شاعری با تاکید بر اتخاد و همبستگی در جامعه اظهار کرد: هنر و هنرمندان به ابزار دارابودن جایگاه و نقش ارزشمند و سازنده در تغییرات جامعه لازم هست بصورت مخصوص و خاص مورد توجه قرار گیرند و همه ما در این قسمت با محافظت اتخاد و همبستگی لازم هست فعال تر از گذشته وارد شویم.

نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برپایی چنین سمینار هایی در سطح ملی، کاری ارزشمند هست که لازم هست کوشش گردد تا این ارزشمند در سطح شهرستان، استان و کشور در زمینه پشتیبانی از هنر و هنرمندان با قوت دنبال شود.

شاعری اظهار کرد: ایجاد زمینه و فضای قدر کفایت ارزشمند ترین احتیاج برای فعالیت یک هنرمند هست که نیازمند توجه جدی هست و لازم هست نگاه مخصوص به فرهنگ و هنر به ابزار مؤثری ارزشمند و عازم برای مبارزه با دشمن، اکثر از پیش مورد توجه قرار گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78504

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.