تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی بوشهر با حضور ایتالیا

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حال حاضر بیشتر بازیکنان تاثیر گذار تیم ملی فوتبال ساحلی از جمله پیمان حسینی که بهترین دروازه بان جام بین قاره ای شد عضو تیم پارس جنوبی هستند و جالب اینکه این تیم در رده سنی پایه فوتبال ساحلی هم فعال است.

رضاییان – مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی این خبر را تایید کرد و گفت:« در مدت زمان حضور در دبی صحبت های لازم در این زمین با رئیس فوتبال ساحلی جهان انجام شده است و قرار است وی بعد از صحبت  های لازم با تیم های شاخص جهان نام تیم های شرکت کننده در این تورنمنت را به ما اعلام کند. برزیل برای حضور در این تورنمنت شرط و شروطی داشت اما حضور تیم ایتالیا در این تورنمنت قطعی است. به هر صورت همه چیز در روزهای آتی از سوی فدراسیون فوتبال به ما اعلام خواهد شد.»

این تورنمنت بهمن ماه و در روزهای دهه فجر در بوشهر برگزار می شود و باشگاه پارس جنوبی جم قبول کرده این تورنمنت را به مدت سه سال برگزار کند.

گفتنی است به هنگام برگزاری بازی های جام بین قاره ای در دبی رضاییان – مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی به امارات سفر کرده بود و با قول پاداش به بازیکنان تیم ملی که بیشتر بازیکنان تیم پارس جنوبی جم بودند در تقویت روحیه ملی پوشان تاثیر گذار بود.

یزد در کنار شهر بوشهر در فوتبال ساحلی کشور فعال است و گویی قرار است یزدی ها برگزار کننده بازی های بین المللی در سطح باشگاهی باشند. پیش تر شهرهای انزلی و کیش نوید برگزاری این بازی ها را داده بودند اما هیچ وقت گام های مثبتی در این زمینه برنداشتند اما به نظر می رسد انگیزه برگزاری بازی های بین المللی فوتبال ساحلی در سطح ملی و باشگاهی در شهر بوشهر و یزد جدی است.

 

منبع: ورزش۳


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29558

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.