تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توسعه‌ محور تفکرات استاندار جدید در آذربایجان‌غربی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛  همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس با اشاره به ارزیابی خویش از انتخاب استاندار جدید آذربایجان‌غربی و با تبریک انتخاب محمدمهدی شهریاری به مردم استان اظهار داشت: وی نماینده شهرستان بجنورد در دور هشتم مجلس شورای اسلامی و هم‌اکنون سرکنسول ایران در فراکفورت آلمان است.

وی دارای سابقه مدیریتی بوده و با توجه به اینکه آذربایجان‎غربی استان مرزی بوده و بحث بین المللی و قومیتی در آن وجود دارد، وی یک چهره ملی، با سابقه مطلوب و کارآمد است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: از جمله ویژگی‌های محمدمهدی شهریاری این است که وی فرد پیگیر با سوابق مدیریتی درخشان بوده و آشنا به مباحث دیپلماسی و منطقه‌ای است و با توجه به موضوع چالش اقلیم کردستان عراق، رشته تخصصی وی نیز مباحث بین‌المللی و روابط دیپلماتیک است.

وی تصریح کرد: با شناختی که از ایشان دارم وی فردی به شدت دلسوز و با سوابق مناسب بوده و امید است تاثیر مطلوبی در استان داشته باشد.

هاشمی در واکنش به غیربومی بودن استاندار گفت: وی در حوزه مطالعات بین‌المللی و پیش از این در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی حضور داشته و به شدت به منطقه آذربایجان‌غربی آشنا است و در این حوزه محل نگرانی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: بنابراین با توجه به رشته تخصصی خویش، اشرافیت کامل به مناطق سوق الجیشی و جغرافیایی داشته و به مناطق ترک و کرد نشین آشنا است و از سوی دیگر وی سوابق خدمتی و اجرایی قدرتمندی داشته و تفکرات وی بسیار توسعه محور است و بنده شناخت کاملی نسبت به”شهریاری”دارم.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بی‌تردید با حمایت مردم، دلسوزان استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، موفقیت‌های چشمگیری در استان رخ می‌دهد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69640

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.