تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توسعه ورزش‌های بومی محلی در دستور کار وزارت ورزش قرار گیرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سید حمایت میرزاده صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: توجه به ورزش‌های بومی محلی می‌تواند زمینه شکوفایی توانمندی ورزشی مناطق مختلف را به دنبال داشته باشد.

وی افزود: به ویژه توجه به این مهم در محلات شهری و روستاها مورد تأکید است و بنده در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خواستار توجه به ورزش‌های بومی محلی و اولویت قائل شدن به آن، شدم.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی همچنین به ضرورت توسعه امکانات ورزشی مناطق محروم تأکید و اضافه کرد: اینکه بخش عمده امکانات در تهران و مراکز برخی استان‌ها متمرکزشده رویکرد صحیحی نیست.

میرزاده تصریح کرد: انتظار می‌رود توسعه امکانات ورزشی مناطق محروم به صورت ویژه در اولویت قرار گرفته و توانمندی‌های چنین مناطقی پرورش یابد.

وی با ذکر مثالی به توانمندی‌های شهرستان گرمی اشاره کرد و بیان داشت: در این شهرستان می‌توان مسابقات و تمرینات تیم های ملی را دایر کرد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: به ویژه در رشته‌های قایقرانی، اسب‌سواری و دومیدانی می‌توانیم مسابقات ورزشی برگزار کنیم که انتظار می‌رود قابلیت منطقه مورد توجه قرار گیرد.

میرزاده همچنین خواستار تکمیل پروژه‌های ناقص و نیمه‌تمام ورزشی شهرستان شد تا زمینه ورزش برای اقشار مختلف مردمی تسهیل شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69344

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.