تاریخ ارسال : ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توضیح علی اکبر جوانفکر درباره شایعه بی توجهی به یک جانباز در سفر دکتر احمدی نژاد به گرگان + فیلم

دکتر احمدی نژاد در پایان سخنرانی خود در شهر گرگان به سخنان این جانباز گوش فراداد. درخواست او ملاقات با آقای شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود و آقای احمدی نژاد نیز به وی قول داد که برای براورده کردن درخواست او ، تلاش خواهد کرد.

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: در جریان سفر روز پنجشنبه گذشته (۲۵ شهریور) دکتر احمدی نژاد به شهر گرگان و سخنرانی ایشان در اجتماع مردم این شهر ، فردی که خود را جانباز شیمیایی می خواند ، با صدای بلند درخواست خود را برای دو دقیقه وقت ملاقات با رئیس جمهور سابق تکرار می کرد.

بلافاصله برای رسیدگی به درخواست این فرد، به او نزدیک شدم و ضمن فراخواندن او به آرامش، از وی دعوت کردم تا از درب جایگاه وارد شود و او نیز چنین کرد. این در حالی بود که برخی دوربین های فیلمبرداری به کار افتاده بودند تا صدای این فرد را به نشانه ای از یک اعتراض مخابره کنند.

بلافاصله انبوهی از خبرها همراه با فیلم و عکس از این رویداد مخابره شد که در آنها ادعا شده بود “یک جانباز در گرگان با احمدی نژاد مجادله کرد”، “اطرافیان رئیس جمهور سابق نگذاشتند جانباز حرفش را بزند” ، “بی توجهی احمدی نژاد به اعتراضات یک جانباز هنگام سخنرانی در گرگان” ،  “تلاش جوانفکر برای ساکت کردن یک جانباز”.

دکتر احمدی نژاد در پایان سخنرانی خود در شهر گرگان به سخنان این جانباز گوش فراداد. درخواست او ملاقات با آقای شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود و آقای احمدی نژاد نیز به وی قول داد که برای براورده کردن درخواست او ، تلاش خواهد کرد.

اینکه یک جانباز عزیز شیمیایی، خود را ناگزیر از آن دیده است تا با هیاهو، صدای خود به رئیس جمهور سابق برساند، جای تاسف دارد. نه از آن جهت که او فریاد خود را بلند کرده است بلکه از آن جهت که نشان می دهد او نتوانسته است از مجاری رسمی و قانونی درخواست خود را به اطلاع مسئولان ذیربط برساند و به حل مشکل خود امیدوار باشد.

تاسف دیگر آن است که طیف وسیعی از رسانه های ارتباط جمعی حامی دولت یازدهم ، مانند مگس هایی که به دور شیرینی می چرخند، کوشیده اند تا از فریاد این جانباز عزیز به عنوان حربه ای تبلیغاتی علیه دکتر احمدی نژاد سوء استفاده کنند و آن را بر سر رئیس جمهور سابق فرود آورند.

رحیم گلکار، جانباز شیمیایی اهل گرگان امروز با انتشار ویدئویی از خود در آپارات کوشید تا به تبلیغات مسموم رسانه ای علیه دکتر احمدی نژاد پاسخ دهد.

 

فایل ها الصاقی:


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25370

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.