تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توقع زیادتری از آزادکاران امید داشتیم/ کریمی مناسب مدال طلا بود

محمدحسین محبی در صحبت با خبرنگار مهر با اظهار اینکه توقع ها شورای فنی از تیم امید زیاد زیادتر از اینها بود، اظهار داشت: بعضی از آزادکاران تیم امید که در رقابتهای جهانی زیر ۲۳ سال در لهستان به میدان رفتند از نفرات باتجربه و میدان دیده ای بودند که ما از آنان توقع زیادتری داشتیم.

هر چند اگر او طلا گرفته بود، تیم ایران سوم می گردید ولی این سبب نمی توان که از کارکرد ضعیف بعضی از آزادکاران باتجربه این تیم غافل گردید.

ریاست هیات کشتی استان کرمانشاه اضافه کرد: البته ضروری هست انصاف را در نظر داشت، چراکه تیم امید وقت قدر کفایت برای مهیا سازی در رقابتهای جهانی را نداشت و به رغم داشتن مهره های باتجربه و مهیا، نتوانست به دستاورد خوب دست یابد.

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در انتهاء اظهار کرد: مطمئنا در جلسه آتی شورای فنی به ارزیابی کارکرد تمامی اعضای تیم امید خواهیم پرداخت تا نقاط ضعف تیم مشخص و برای میادین بعدی رفع گردد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، تیم کشتی آزاد امید ایران با اکتساب یک مدال طلا و ۲ مدال برنز و عنوان هشتمی به کار خود در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان (امیدها) انتهاء داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77063

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.