تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توقف نمایش فیلم‌های تبلیغ شده در جم

سازمان سینمایی اعلام کرد: در صورت پخش آگهی تبلیغاتی در شبکه‌ جم، ادامه نمایش فیلم در سینماها و شبکه نمایش خانگی در هر مرحله‌ای که باشد متوقف می‌شود.

به گزارش تسنیم، درپی تذکرات مختلف به بعضی از سینماگران که مصالح عمومی سینمای ایران را رعایت نکرده ونسبت به پخش تیزر فیلمهایشان از شبکه جم اقدام کرده‌اند به اطلاع می‌رساند: پس از گفت‌وگو و توافق‌های انجام شده با قوه محترم قضائیه و با توجه به تذکرات متعدد و اعلام مسئولان عالیرتبه قضایی، همکاری با شبکه‌های معاند، معاونت در جرم تلقی می‌شود.

باتوجه به همکاری بسیار خوب اکثریت سینماگران محترم، در موارد اندکی تخلف فوق الذکر مشاهده می‌شود.

بار دیگر تاکید می‌شود در صورت پخش آگهی تبلیغاتی در شبکه‌های معاند از جمله جم، سازمان سینمایی با متخلفان به شدت برخورد و ادامه نمایش فیلم در سینماها و شبکه نمایش خانگی در هر مرحله‌ای که باشد متوقف خواهد شد.

بی‌تردید اهالی سینما در این شرایط رونق و موفقیت‌های بی‌مانند، اجازه نخواهند داد که برخی با رفتارهای سودجویانه منافع کلیت سینما را با ایجاد حاشیه‌های بی‌مورد تهدید نمایند.

سازمان سینمایی با تاکید بر وظیفه ذاتی خود اعلام می‌دارد: از طریق مجاری قانونی نسبت به احقاق حقوق سینمای ایران در عرصه تبلیغ و بهره گیری مناسب و مؤثر از امکانات فراگیر ملی، بو یژه صدا و سیما همچنان پیگیر است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28045

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.