تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۸:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توقف پارس جنوبی در تبریز

دیدار حساس دو تیم با تساوی به پایان رسید و تراکتوری ها توانستند به نیمه بالایی جدول راه پیدا کنند. پارس جنوبی نیز با یک بازی بیشتر همچنان به عنوان تیم صدرنشین جدول باقی ماند.

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ورزش۳، شاگردان مهدی تارتار با پیروزی در این دیدار می توانستند صدرنشینی خود را به تثبیت برسانند اما این اتفاق نیفتاد و دو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دادند تا آنها صدرنشینی لرزانی داشته باشند چرا که در صورت پیروزی پرسپولیسی ها در بازی معوقه به رده دوم سقوط خواهند کرد. آنها با این تساوی ۱۹ امتیازی و تراکتوری ها نیز ۱۱ امتیازی شدند.

 

هفته نهم لیگ هفدهم، جمعه ۲۱/۰۷/۹۶، ساعت ۱۷، ورزشگاه یادگار امام
داور: موعود بنیادی فر                     کمک ها: محمدرضا منصوری، بابک عباسقلی زاده

تراکتورسازی:

 

فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی ، محمدرضا آزادی(۶۸- فرزاد حاتمی) ، عارف آغاسی ، فاخر تهامی ، محمد نادری ، امیر اسدزاده ، مهدی شریفی و امیر نصر آزادانی
سرمربی: یحیی گل محمدی

پارس جنوبی جم:

 

محسن فروزان، ایمان سلیمی ، مجتبی لطفی، ابراهیم صالحی (۶۹ ارسلان مطهری)، مهدی زبیدی، حسین پور امین، میثم تیموری، فرشاد سالاروند( ۶۲ عرفان منصوری)، احسان تاییدی(۸۲ – احسان تاییدی) ، مجید علیاری  و فرشاد محمدی
سرمربی: مهدی تارتار

 

شرح گل ها:

پارس جنوبی جم ۱ تراکتورسازی تبریز ۰(دقیقه ۵۶، گل به خودی): حرکت جمی ها در این دقیقه یک گل برای آنها به همراه داشت و ضربه صالحی را ایرانپوریان از روی خط دروازه دور کرد اما این توپ با برخورد به آقاسی وارد دروازه تراکتوری ها شد تا گل اول بازی به ثمر برسد.

پارس جنوبی جم ۱ تراکتورسازی ۱(دقیقه ۵۹، محمد ایرانپوریان): تبریزی ها خیلی زود موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند و حرکت دیدنی ایرانپوریان با ضربه زیبای او ادامه یافت و اولین گل تراکتوری را به دنبال داشت.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه ۱۶ – اولین خطر این بازی در این دقیقه صورت گرفت و نصرآزادانی می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند که این فرصت از دست سرخ پوشان پرید.
دقیقه ۲۱ – پاس جنوبی در این دقیقه می توانست گل اول خود و بازی را به ثمر برساند اما این اتفاق نیفتاد و گروسیان با واکنش فوق العاده خود مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه ۳۷ – حرکت تکنیکی تهامی با ضربه او دروازه پارس جنوبی را به خطر انداخت اما واکنش فروزان مانع از گلزنی این بازیکن شد.

دقیقه ۵۱ – حرکت تاییدی می توانست اولین گل بازی  را به دنبال داشته باشد اما  ضربه او توسط دروازه تراکتوری ها مهار شد.

دقیقه ۷۲ – حرکت دیگری از سوی پارس جنوبی جم صورت گرفت تا این تیم بتواند دومین گل بازی را به ثمر برساند اما گروسیان موفق شد به زیبایی مانع گل شدن این توپ شود.

دقیقه ۷۹ – فرصتی ایده آل در این دقیقه نصیب تراکتوری ها شد اما شریفی قدر این فرصت را ندانست و توپ را از بالای دروازه پارس به بیرون زد.
دقیقه ۸۳ – یک موقعیت فوق العاده دیگر نصیب پارس جنوبی شد و مهاجم این تیم نیز ضربه خود را به سوی دروازه تراکتورسازی زد اما گروسیان موفق شد به با جگیری فوق العاده خود این موقعیت را نیز دور کرد.
دقیقه ۸۵ – ضربه سر فرزاد حاتمی چیزی نمانده بود تا دومین گل تیمش را به همراه داشته باشد اما مدافعان هوشیار پارس این توپ را دور کردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69787

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.