تاریخ ارسال : ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

توقیف یک تئاتر به دلیل “رقص” و “فحشا” / فیلم

تئاتر «این خانه چند؟» که مدتی در هتل فردوسی به روی صحنه رفته و سرشار از رقص و آواز بود توقیف گردید.

به گزارش شلمچه نیوز، تئاتر «این خانه چند؟» که مدتی در هتل فردوسی به روی صحنه رفته و سرشار از رقص و آواز بود توقیف گردید.

بنا بر این گزارش؛ بعد از انتشار خبر و فیلم ترویج رقص و فحشا در برخی از تئاتر های تهران، یکی از تئاترهایی که در هتل فردوسی روی صحنه رفته و انواع و اقسام رقص های اروپایی را روی صحنه به صورت زنده اجرا کرده و حاضران در سالن را با خود همراه می کرد توقیف شد.

تئاتر «این خانه چند؟» با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چند هفته ای بود که در هتل فردوسی روی صحنه می رفت و در ابتدای این برنامه حاضران را تهدید می کردند که در صورت تهیه فیلم گوشی و دوربین ضبط خواهد شد تا فیلم رویدادهای داخل سالن بیرون نرود اما بعد از انتشار این فیلم و با خبر شدن مسئولان از اعمال شنیع بازیگران این تئاتر که مخالف با شریعت اسلام و نص قانون و اخلاق انسانی بود و سبک زندگی غربی را رواج می داد؛ این تئاتر توقیف گردید.

این روزها به بهانه اجرای نمایش کمدی در تهران و برخی از استان های بزرگ کشور مجالس رقص به همراه کنسرت های زیر زمینی روی سن تئاتر برگزار می شود که در همه موارد مجوز لازمه از ورات ارشاد هم اخذ می گردد.

یکی از نکات قابل تأمل در اجرای این تئاتر ها این است که نظارت مستمر و دقیق بر اجرای سالنی تئاتر ها توسط وزارت ارشاد وجود ندارد و یا به اندازه ای نیست که بتواند مقابل اعمال شنیع برخی از بازیگران بایستد.

گوشه ای از این تئاتر رقص را در زیر می بینید :

دانلود

 

شهدای ایران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=396

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.