تاریخ ارسال : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تولیدکنندگان، نظام اقتصادی و مردم مخاطب های شعار سال می باشند

سید حسن حسینی شاهرودی در صحبت با خبرنگار مهر، در مورد شعار سال۹۷ موردنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در ۱۰ سال موخر اهتمام معظم له همواره بر مقوله اقتصاد بوده به این سبب که عارضه در حوزه اقتصاد، توان دارد سایر حوزه ها مثل فرهنگ و … را نیز تحت اثرگذاری قرار دهد لیکن باید رویکرد زیرساخت های کشور به ویژه در حوزه اقتصادی به سمت تقویت پیش برود.

را نیز تحت اثرگذاری قرار دهد لیکن باید رویکرد زیرساخت های کشور به ویژه در حوزه اقتصادی به سمت تقویت پیش برود.

فرهنگ نقطه مشترک شعار سال های موخر

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بعضی شعارهای سال در سنوات موخر توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با مقوله فرهنگ مشترک بوده و این نشان می دهد که در تصریح و تحقق شعار سال می بایست نگاه فرهنگی را در اولویت قرارداد.

حسینی شاهرودی در مورد مخاطب های شعار سال۹۷ مبنی بر پشتیبانی از تولید داخلی، اظهار کرد: شرایط امروز آن گونه نیست که بتوانیم منحصرا مردم را راضی کنیم تا در میدان حضور دارا باشند و هر نوع کالای ایرانی را با هر کیفیت و هر قیمتی خریداری کنند چراکه شرایط معیشتی مردم نیز خوب نیست پس باید دانست که مخاطب شعار سال۹۷ نه منحصرا مردم لکن مسئولین و تولیدکنندگان نیز می باشند.

وی با تاکید بر اینکه شعار سال باید موردنظر همه آحاد جامعه باشد بنابراین ما اعتقاد داریم همه باید در تحقق آن فعالانه عمل کنند، افزود: از طرف دیگر بجز مردم، مسئولین و نظام اقتصادی نیز مخاطب های شعار سال می باشند.

نظام حکومتی تعیین کننده زیرساخت های حوزه اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد شیوه های پشتیبانی از تولید نیز اظهار کرد: بعضی وقت ها مطرح می گردد که تولید نیازمند به پشتیبانی نیست یعنی مورد ها مربوط با بازار و تولید می بایست به مردم واگذار گردد اما باید تصریح کرد که ما در حوزه اقتصاد نیازمند بعضی زیرساخت ها هستیم که تصریح این زیرساخت ها نمود بارز همان پشتیبانی هست.

وی اضافه کرد: در حوزه اقتصادی اگر دقت لازم در حوزه اداره کشور وجود نداشته باشد، توان دارد بر حوزه های مختلفی مثل فرهنگ نیز اثرگذاری منفی داشته باشد و اصلاح این امر یکی از مواردی هست که به طور مستمر در تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دارد… هست که فراهم نمودن آن در زمره بخش های سیاست های حمایتی از کالای داخلی محسوب می گردد.

وی اضافه کرد: امروز باید برای تحقق شعار سال موردنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی طرحی منسجم با استفاده از تمام حجم های کشور تشکیل گردد که تمام آحاد جامعه در آن وظیفه ها خود را دانسته و به سمت تحقق این امر گام های درستی برداشته گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94929

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.