تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تکذیب تهمت بی شرمانه شجونی به احمدی نژاد

تهمت بی شرمانه جعفر شجونی به دکتر احمدی نژاد که خود مستحق شلاق است تکذیب شد.

دولت بهار: جعفر شجونی به نقل از آقای ثمری، واعظ و پیش‌نماز مسجد امام حسین در شهرک محلاتی اتهامی بی شرمانه به دکتر احمدی نژاد نسبت داد که این تهمت به شدت تکذیب می شود.

جعفر شجونی، در گفت‌وگو با رویداد۲۴ گفت: : “مگر قحط‌ الرجال است که احمدی‌نژاد را با این‌ همه حاشیه انتخاب کنند؟ آدم سالم زیاد داریم! نه این که احمدی‌نژاد سالم نباشد، احمدی‌نژاد نه دزد است و نه… ولی به خاطر این زبانش باید خواباند و شلاقش زد. احمدی‌نژاد به شیخ ثمری گفته که «مراجع فقط شکم و زیر شکم خود را می‌فهمند!» تا به‌ حال در این مملکت کسی این غلط‌ها را نکرده است.”

وی سپس در پاسخ به اینکه “آیا احمدی‌نژاد به همین صراحت چنین حرفی زده است که «مراجع فقط شکم و زیر شکم خود را می‌فهمند»؟” گفته است: می‌توانید از آقای ثمری، واعظ و پیش‌نماز مسجد امام حسین در شهرک محلاتی بپرسید. این جمله‌ای است که احمدی‌نژاد به ایشان گفته و روی آن تاکید کرده است.”

بنابر این گزارش اتهام شنیع انتساب داده شده توسط شجونی به نقل از ثمری به شدت تکذیب و اعلام می شود این تهمت بی شرمانه خود مستحق شلاق است.

توضیح تکمیلی

درپی انتشار تهمت شجونی به دکتر احمدی نژاد و تکذیب و بازتابهای منفی آن، سایت رویداد۲۴ واژه “مراجع” را به “علما” تغییر داد و بسیاری از سایتهای بازنشر دهنده به حذف آن اقدام کردند که البته این تغییر هم چیزی از شناعت این نقل کذب کم نمی کند. (پس از انتشار توضیح تکمیلی دولت بهار، رویداد۲۴ مجددا واژه “مراجع” را جایگزین “علما کرد!”) . سردبیر سایت مذکور در گفتگو با دولت بهار تاکید کرد فایل صوتی اظهارات شجونی موجود است و نمی تواند تکذیب کند.

تکذیب تهمت بی شرمانه شجونی به دکتر احمدی نژاد/ این اتهام خود مستحق شلاق است + خبر تکمیلی

بازنشر خبر رویداد۲۴ در ایسنا


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18571

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.