تاریخ ارسال : ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تکذیب خبرسازی درباره کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد و تماس با مدعیان اصولگرایی

 

سریال خبرسازی درباره رئیس جمهور سابق کشورمان همچنان بدون توجه به شعور افکار عمومی و بدیهی ترین اصول اخلاقی و حرفه ای ادامه دارد.

به گزارش شلمچه نیوز، در آخرین نمونه روز دوشنبه باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به معاونت خبر صدا و سیما، مدعی شد دکتر محمود احمدی نژاد در جمع وزرای سابق برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اعلام آمادگی کرده است.

در بخشی از خبر باشگاه خبرنگاران آمده است: “این وزیر سابق گفت که احمدی نژاد با لحنی مصمم به اعضای حاضر در جلسه گفت: «خودتان را برای انتخابات آماده کنید. البته نه انتخابات مجلس بلکه انتخابات ریاست جمهوری و من شرکت خواهم کرد. به گفته وی، احمدی نژاد مدتی قبل نیز برخی از همفکران خود در دانشگاه امام صادق را که در دوره های گذشته برنامه های تبلیغاتی وی را طراحی می کرده اند جمع کرده و از آنها خواسته «برای انتخابات ریاست جمهوری دست بکار شوید. برخی فعالان سیاسی نزدیک به شورای نگهبان می گویند در صورت نامزد شدن احمدی نژاد در انتخابات، وی قطعا رد صلاحیت خواهد شد و او خود در جریان این موضوع قرار گرفته است.”

خبرگزاری وابسته به صدا و سیما ادامه داد: “رئیس جمهور سابق، لابی های گسترده ای را برای جلب نظر تصمیم سازان سیاسی کشور آغاز کرده و می کوشد با رفع برخی سوء تفاهمات گذشته، اعتماد دوباره محافل سیاسی اصولگرا را جلب کند. احمدی نژاد در چند هفته اخیر در یک اقدام کم سابقه با بسیاری از فعالان سیاسی تاثیرگذار اصولگرا تماس گرفته و در صدد برگزاری جلسه با آنها بوده است. علاوه بر وزیران دولت سابق که راه خود را از رئیس جمهور پیشین جدا کرده و در تشکل هایی مانند جبهه پایداری و یکتا فعالیت می کنند، احمدی نژاد در هفته های اخیر تلاش کرده تا حسین شریعتمداری و حسین صفار هرندی را نیز ملاقات کند اما آنها به درخواست های وی پاسخ مثبت نداده اند. گفته می شود این دو فعال سیاسی تلویحا به نزدیکان رئیس جمهور سابق گفته اند که مدتها است که دیگر به اظهارات وی اعتماد نداشته و فریب سخنان تازه او را نخواهند خورد.”

ساعاتی پس از انتشار این مطلب توسط باشگاه خبرنگاران، سایت جهان نیوز وابسته به علیرضا زاکانی کاندیدای رد صلاحیت شده انتحابات ریاست جمهوری، همین مطلب را با قید “اختصاصی” منتشر کرد و مدعی شد پاسخ منفی صفار هرندی و حسین شریعتمداری “قاطعانه” بوده است.

در همین زمینه یک منبع آگاه در دفتر رئیس جمهور سابق در گفت و گو با دولت بهار ضمن تکذیب خبرسازی اخیر گفت: “آنچه درباره اعلام کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد و جلسه با وزرای سابق و نیز تماس تلفنی با چهره های اصولگرا مطرح شده از اساس کذب و عاری از واقعیت است. برخی عناصر سیاسی با علم به حساسیت و اهتمام افکار عمومی برای پیگیری اخبار مرتبط با دکتر احمدی نژاد با هدف گم شدن مسائل اصلی هرازگاهی دست به خبرسازی های غیر اخلاقی می زنند. رئیس جمهور سابق کشورمان هیچ مساله ای پنهان از مردم ندارد و در صورت اتخاذ هر گونه تصمیم سیاسی همچون روال همیشگی خود، آن را به صورت صریح با ملت بزرگ ایران در میان می گذارد. در عین حال در شرایط فعلی دکتر احمدی نژاد به جز بازخوانی خط نورانی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی هیچ ماموریت دیگری برای خود قائل نیست.”

عناصر مدعی اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ در غیاب محمود احمدی نژاد، ضمن چشیدن طعم شکست، به شدت تحقیر شدند و به دست خود پایگاه اجتماعی نداشته شان را فریاد زدند، به نظر می رسد این عناصر می کوشند با خبرسازی دروغ درباره میل فرزند ملت برای نزدیک شدن به آنان، جایگاه خود را ارتقاء بخشند. این در حالی است که معادله کاملا برعکس است و این عناصر مدعی اصولگرایی هستند که باید به دلیل ظلم هایی که در ۲ سال پایانی دولت دهم بر او روا داشتند، بیندیشند و به جبران گذشته خود بپردازند، اگرچه اخیرا تلویحا اعتراف کرده اند که چگونه برای تسویه حساب سیاسی، شرایط بدر و خیبر جمهوری اسلامی را به شعب ابوطالب تبدیل کردند.

در عین حال این دفتر محمود احمدی نژاد است که با نجابت و بزرگواری حاضر به بهره برداری از مراجعات پی در پی و ابراز ارادت “عناصر سیاسی پشیمان” نیست.

فرزند شجاع ملت ایران همچنان که به فضل الهی در دو مقطع ۸۴ و ۸۸ در نهایت استغناء و بی نیازی از مدعیان به پیروزی رسید، برای ادای تکلیف سیاسی آینده نیز، نیازی به آنان نخواهد داشت.

 

دولت بهار


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=698

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.