تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تکیه بر توانمندی های درونی صرفا راه غلبه بر مشکلات جهان اسلام است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز،  آ

وی عنوان کرد:گروهی که در مکتب وهابیت چیزی جز نا عدالتی، جنایت و تعرض نیاموخته هست با این برتری بزرگ ثابت گردید صرفا راه غلبه بر مشکلات جهان اسلام، خودباوری، اداره جهادی و انقلابی و تکیه بر توانمندی‌های خودی و عدم اعتماد به دشمنان دروغگو و ریاکار هست.

عضو مجلس خبرگان رهبری این برتری عظیم را به مسلمین جهان بویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرمانده رشید اسلام سردار سلیمانی و خانواده‌های شهدای مدافع حرم تبریک عنوان کرد و اهتمام کرد: به طور مستمر با یکپارچگی و تاسی از عاشورا در مقابل دشمنان پیروز می باشیم و امروز شاهد شکست این شجره خبیثه در مقابل عزم امت مسلمان هستیم.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: ضروری هست خداوند را شاکر باشیم که نیروهای با اعتبار بسیج ما با وجود همه تحریم‌ها، کارشکنی‌ها و رذالت‌ها توانسته‌اند، بدرخشند.

آآیت‌الله کلانتری بیان داشت: صرفا راه غلبه مسلمین بر دشمنان و برتری حق بر علیه باطل، تکیه بر نیروی خودی و عدم اعتماد به استکبار و نیروی کفر هست.

وی با تاکید بر لزوم جایگاه رهبری در جامعه مسلمین به پیروزی‌ها و عبور از مشکلات و خلاصی از فتنه استکبار اشاره و گفته بود: صرفا نیرویی می‌تواند پیروز گردد که رهبری مدبر، روشنفکر، جهان‌شناس و سیاستمدار برخوردار باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76517

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.