تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تیتر اهانت آمیز روزنامه اصلاح طلب و همصدایی با دشمنان! + عکس و واکنش وزارت ارشاد

این روزنامه اصلاح طلب به صورت کاملا تعجب آور و توهین آمیز در خصوص شهادت سردار همدانی در سوریه تیتری را انتخاب کرد که اینگونه توهین ها بارها از سوی اصلاح طلبان دیده شده است!

به گزارش شلمچه نیوز، روزنامه رویش ملت امروز در تیتر یک خود آورد:«سردار همدانی در سوریه “کشته شد”»؛ این درحالی است که رسانه هایی مثل بی بی سی فارسی و صدای آمریکا نیز که دست دولت متبوعشان در خون این شهید سرافراز آلوده است و از حامیان گروههای تروریستی در سوریه هستند از همین تیتر استفاده کرده اند!

بر اساس این گزارش، سخنگوی وزارت ارشاد با بیان اینکه تیتر توهین آمیز روزنامه “رویش ملت” درباره سردار رشید اسلام شهید همدانی همه را شگفت زده کرد، گفت: مطمئنا در جلسه دوشنبه هیات نظارت بر مطبوعات، این موضوع بررسی خواهد شد.

حسین نوش آبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه در خصوص تیتر و نوشته توهین آمیز روزنامه رویش ملت باید در هیات نظارت بر مطبوعات تصمیم گیری شود ، گفت: شنیده ایم که مدیر مسئول این روزنامه امروز عذرخواهی کرده است که این قطعا کافی نیست.
با یک عذرخواهی قابل جبران نیست
وی افزود: این تیتر و مطلب درون روزنامه رویش ملت، رفتار سخیف و ناسنجیده ای است که نمی توان آن را خطای رسانه ای دانسته و با یک عذرخواهی قابل جبران نیست.
 باید مدیر مسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند
نوش آبادی گفت: اگر نگوییم تعمدی در کار بوده حداقل می توان گفت یک نادانی در کار بوده است که باید مدیرمسئول، سردبیر، هیات تحریریه و شورای تیتر پاسخگو باشند.
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در جایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی از این سردار جهاد و شهادت با القاب بسیار وزین یاد و او را در زمره استوار آرزومندان جهاد و شهادت معرفی می کنند ؛ اینگونه مطالب آن هم در روزنامه ای که در جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود؛ به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

تیتر عجیب درباره شهید همدانی +عکس

تیتر عجیب درباره شهید همدانی +عکس

تیتر عجیب درباره شهید همدانی +عکس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2704

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.