تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تیر‌اندازی در اداره کار و رفاه اجتماعی

یک ارباب رجوع در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به سمت کارمند این اداره تیراندازی کرد.

 

 

به گزارش شلمچه نیوز، صابر مظاهری با بیان اینکه دقایقی پیش یک ارباب رجوع مسلح در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به تیراندازی به سمت یک کارمند این اداره اقدام کرد اظهار داشت:  فردی بنام” ف-م” از اعضای یکی از شرکت‌های تعاونی‌ با مراجعه به اتاق یکی از همکاران قصد جان وی را داشت.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این فرد با همراه داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف و دو خشاب با روبند وارد اتاق کارمند اداره کار شده که فرد به محض باز کردن کیف با هدف بیرون آوردن اسلحه با مقاومت این کارمند روبه رو می شود و به طور کور اقدام به تیراندازی می‌کند.

وی عنوان کرد: هم اکنون کارمند اداره کار کهگیلویه و بویراحمد از ناحیه سر مصدوم و در بیمارستان به سر می‌برد و البته حال عمومی وی رضایت بخش است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارباب رجوع مسلح اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان دستگیر شد.

سردار مهدی انصاری  گفت :این فرد در اظهارات اولیه خود عنوان کرده قصد خودکشی داشته و تصمیمی برای کشتن کارمند اداره نداشته است.

انصاری با بیان اینکه ارباب رجوع مسلح اداره کار استان تیراندازی نکرده است، ابراز کرد: جزئیات هم اکنون توسط پلیس در دست بررسی است.

منبع؛ باشگاه خبرنگاران

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73556

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.