تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تیم های کشتی آزاد در آستانه دگرگونی و تغییرات اساسی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد با توجه به وعده هایی که قبل از برپایی مجمع انتخابات رئیس فدراسون داده بود، در روزهای حساسی قرار دارد. روزهایی که قطعا با بعضی دگرگونی و تحولات در بدنه کادر فنی تیم های رتبه های متفاوت ملی همراه می باشد.

گفته می گردد شورای فنی کشتی آزاد علاوه بر رسیدگی به با اهمیت ترین مسئله این حوزه، یعنی انتخاب کادر فنی تیم ملی بزرگسالان لازم هست در مورد تیم نوجوانان و جوانان هم تصمیم گیری کند. به این ترتیب اعمال تحولات احتمالی در راس تیم های نوجوانان و جوانان طی روزهای آینده به هیچ عنوان جای تعجب ندارد، چراکه شورای فنی می خواهد به سبب آن چیزی که احتیاج به انسجام، همدلی و سازگاری خوانده، دست به دگرگونی و تحولات متفاوتی در کادر فنی این دو تیم هم بزند.

گویا همین فقدان همدلی و سازگاری بین رتبه های متفاوت ملی موجب شده، کشتی آزاد در وقایع ارزشمند موخر از کشتی فرنگی جا بماند و اندک اندک از روزهای اوج ابهت خود فاصله گیرد.

قطعا شورای فنی کشتی آزاد اکنون مأموریت دشواری پیش رو دارد و به نظر می آید علاوه بر تحولات در کادر فنی بزرگسالان و ترقی شرایط برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ توکیو، به تفکر پشتوانه سازی در رتبه های پایین تر هم باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79974

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.