تاریخ ارسال : ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جاده بابلکنار بابل وعده هایی که عملی نشد!

جاده بابل کنار از جاده های مواصلاتی پرتردد و از خطرناک ترین جاده های شهرستان بابل است که سال هاست با وعده های انتخاباتی در راس امور قرار میگیرد اما بعد از مدتی به فراموشی سپرده می شود.

به گزارش شلمچه نیوز از بابل،  جاده بابل کنار جاده مواصلاتی شهرستان بابل به شهرستان سوادکوه می باشد و بخش بابلکنار باتوجه به دارا بودن طبیعت زیبا، میزبان مهمانان وگردشگران فراوانی است که علاوه بر میزبانی، مسیر عبور گردشگران به منطقه لفور (سوادکوه) نیز هست.

photo_2016-07-02_22-58-57
طی چهار ماه گذشته جاده ی روستای بالفکلای شرقی در مسیر جاده بابل کنار به منطقه لفور و سوادکوه دچار رانش  خطرناکی شده است و طی این مدت هیچگونه پیگیری و یا مساعدت عملی در این راستا صورت نپذیرفته است.
photo_2016-07-02_22-58-33

اشاره می شود در تاریخ ۲۵/۱/۱۳۹۵  حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از جاده روستای بالفکلای شرقی بازدیدی بعمل آوردند و طی نامه ای خواستار پیگیری فوری نسبت به بازسازی جاده توسط اداره کل مدیریت بحران و اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران شد اما با گذشت  ۷۲ روز  پس از درخواست نماینده بابل ، تاکنون اقدامی در جهت بازسازی جاده موردنظر انجام نشده است.

photo_2016-07-03_01-39-50

photo_2016-07-02_22-59-15

گویا نامه مذکور از وعده های تبلیغاتی انتخابات بوده  و یا فوریت چندانی نداشته است و مسئولین محترم در انتظار یک حادثه دلخراش می باشند تا برای رفع این مشکل اقدام نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19900

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.