تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جاده گهرباران چهاربانده می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد دامادی سه شنبه شب در حاشیه نشست با معاونان وزیر راه و شهرسازی و بررسی وضعیت پروژه های عمرانی ساری از تردد هواپیمای جدید خریداری شده وزارت راه در فرودگاه ساری برای توسعه پروازها خبر داد و افزود: مقرر شد پرواز ساری – تهران به‌زودی به صورت روزانه رفت و برگشت انجام شود.

وی با اعلام اینکه ۱۶ میلیارد تومان برای تملک زمین‌های اطراف فرودگاه ساری برای توسعه اختصاص یافت، تصریح کرد: در نشست بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان به فرودگاه دشت ناز اختصاص یافت.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران و معاونان وزارت راه از پروژه‌های حوزه راهسازی استان، گفت: مقدمات لازم برای تسریع در اتمام پل پنبه چوله میاندرود انجام و جاده گهرباران از طریق سازمان بنادر کشور تعریض خواهد شد.

می از آغاز فعالیت عملیات چهاربانده کردن جاده گهرباران خبر داد و تصریح کرد: تعریض جاده ساری تاکام یکی از اصلی‌ترین مطالبات کمیسیون عمران شده است، همچنین مقرر شد فاز دو جاده ساری – تاکام تا دو هفته دیگر آغاز به کار کند و این در حالی است که پیمانکار فاز یک همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونان وزیر راه و شهرسازی سه شنبه شب به مازندران سفر کردند و امروز از پروژه های عمرانی ساری بازدید می کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67123

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.