تاریخ ارسال : ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جاسوسی گروهک منافقین از دلایل لورفتن عملیات کربلای۴ بود

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه منافقین در هشت سال دفاع مقدس نقش ستون پنجم را برای ارتش بعث عراق ایفا می‌کردند، جاسوسی این گروهک را از دلایل شهادت شهدای غواص در عملیات کربلای۴ خواند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در حاشیه بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور در گفت‌وگو با قرارگاه رسانه‌ای شهید رهبر با اشاره به اینکه دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی بود گفت: دفاع مقدس مصداق مظلومیت نظام نوپای جمهوری اسلامی در برابر حمایت‌های شرق و غرب از رژیم بعثی عراق بود. در کنار حمایت قدرت‌های استکباری، جریان نفوذی ابتدای انقلاب در بدنه مدیریتی کشور و خیانت‌های بنی‌صدر و ترورهای برخی از مسئولین تراز اول سبب ضرباتی در ابتدای جنگ تحمیلی به کشور شد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در ادامه در پاسخ به سوالی درباره نقش منافقین در جنگ تحمیلی و خیانت‌های ایشان گفت: منافقین از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، یا به طور مستقیم در ضربه‌زدن به منافع کشور اقدام کرده‌اند و یا در اقدامات خباثت‌بار دیگر گروه‌ها نقش ایفا کرده‌اند. از جمله خیانت‌های این گروه نقش جاسوسی آن‌ها در جنگ بود. لازم است اشاره کنیم که یکی از دلایل لورفتن عملیات کربلای۴ و شهادت غواصان ما گروهک منافقین بود.

فرزند شهید هاشمی‌نژاد در خصوص معرفی شهدای ترور در زمان برگزاری برنامه فرهنگی راهیان نور گفت: به فرموده رهبر انقلاب حرکت‌های موثر فرهنگی باید از سوی گروه‌های مردمی و به‌خصوص جوانان صورت گیرد و بنیاد هابیلیان براساس رسالت خود آمادگی دارد تا از تمامی ظرفیت‌های موجود برای معرفی شهدای مظلوم ترور استفاده نماید.

هاشمی‌نژاد افزود: باید در نظر داشت که مسئله نفاق منحصر به گروهک منافقین نیست و این گروهک تنها نماد آن است. تفکر منافقین بسیار خطرناک و موجب صدمات زیادی در طول تاریخ شده است. باید برای مبارزه با نفاق با تفکر آن‌ها به مقابله پرداخت و سلاح آن‌ها خطر دوم است. آنچه در فتنه ۸۸ سبب مصونیت کشور شد، تبیین مسئله نفاق از سوی رهبر معظم انقلاب بود.

لازم به ذکر است که ستاد مرکزی راهیان نور کشور، شهید سید عبدالکریم هاشمی‌نژاد را به‌عنوان یکی از شهدای شاخص سال ۹۵ معرفی کرده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13751

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.