تاریخ ارسال : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جامعه‌روحانیت‌ از “روحانی” حمایت نمی‌کند

تشکل هنوز جلسه ای در خصوص انتخابات ۹۶ تشکیل نداده است اما همان گونه که آیت الله موحدی کرمانی نیز مطرح کردند حمایت از روحانی بسیار بعید است و به نظر نمی رسد جامعه روحانیت از روحانی حمایت کند.

به گزارش شلمچه نیوز،  عضو جامعه روحانیت مبارز با وجود اینکه بر عدم برگزاری هیچ جلسه ای درخصوص رویکردهای انتخاباتی این تشکل در انتخابات ریاست جهموری۹۶ تاکید دارد اما مطرح می کند که فضای کلی این تشکل در راستای حمایت از روحانی نیست.

آیت الله موحدی کرمانی هفته گذشته حمایت از روحانی و احمدی نژاد را “بعید ” و “غیرمحتمل” خواند. در شرایطی که چهره‌های دیگر این تشکل سیاسی این حمایت را بعید نمی دانند. به نظر می رسد در این تشکل سیاسی یک بلاتکلیفی درخصوص حمایت از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ وجود دارد. اگرچه حسین ابراهیمی ، عضو این تشکل اصولگرای سیاسی به جمهوریت می گوید: هنوز هیچ جلسه ای در خصوص رویکردهای انتخاباتی تشکیل نشده است و هر انچه در این خصوص گفته می شود نظرات شخصی افراد است.

ابراهیمی در این خصوص به جمهوریت می گوید: هیچ جلسه ای به صورت رسمی و غیررسمی در خصوص مصادیق کاندیدهای ریاست جمهوری ۹۶ تشکیل نشده است و به همین خاطر نمی توان در مورد رویکرد جامعه روحانیت درباره حمایت از روحانی در دور دوم صحبتی داشت.

وی تاکید دارد: هر انچه گفته می شود نظرات شخصی چهره ها است نه رویکرد کلی تشکل.

جعفرشجونی، عضو دیگر این تشکل نیز با تایید این مطلب که هیچ جلسه ای تا کنون در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ تشکیل نشده است، به جمهوریت می گوید:البته این تشکل هنوز جلسه ای در خصوص انتخابات ۹۶ تشکیل نداده است اما همان گونه که آیت الله موحدی کرمانی نیز مطرح کردند حمایت از روحانی بسیار بعید است و به نظر نمی رسد جامعه روحانیت از روحانی حمایت کند.

شجونی تاکید کرد: فضای کلی تشکل در حال حاضر به شکلی نیست که بتواند پیش بینی حمایت از روحانی را داشت ، البته جامعه روحانیت مثل همیشه تابع نظر جمعی جامعتین خواهد بود

الف


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22658

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.