تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جام تختی خوب ترین محک برای فرنگی کاران با مقررات جدید کشتی هست

رحیم علی آبادی در صحبت با خبرنگار مهر با اظهار اینکه برپایی جام تختی به عنوان یکی از مسابقات سامانه رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی، بسیار مؤثر و مثبت هست، گفت: این مبحث در نگاه اول موجب می گردد تا زیادی از تیم های بیگانه با نفرات خوبی در این تورنمنت ایرانی شرکت کنند، چراکه احتیاج به امتیازهای رنکینگ اتحادیه جهانی دارند.

وی تأکید کرد: البته این مبحث برای فرنگی کاران ایرانی هم بسیار سازنده و مثبت هست، چراکه ضمن مقابله با حریفان توانمند داخلی و بیگانه، توان دارد بر طبق مقررات جدید به میدان رفته و با این مقررات خوب تر آشنا گردد.

نایب قهرمان المپیک ۱۹۷۲ مونیخ اضافه کرد: در کمال خوشبختی کشتی فرنگی مدتهاست که در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار دارد و پس از یک افت محسوس، توانست وارد عرصه افتخار و موفقیت گردد. تمام دغدغه شورای فنی و متولیان فدراسیون کشتی هم رونق گرفتن این رشته هست که تا به امروز شاهد این حرکت پویا و رو به پیش بودیم.

علی آبادی در انتهاء اظهار کرد: برپایی وقایع بین المللی مثل جام تختی در ایران که یکی از قدیمی ترین تورنمنت های کشتی جهان هست، نقش بسزایی در روند رو به رشد فرنگی کاران جوان نیز دارد، چراکه این نفرات کم تجربه تر توان دارند به سادگی با بعضی چهره های عنوان دار بزرگ داخلی و بیگانه مصاف کرده و خود را برای میادین بزرگ تجهیز و آماده کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82683

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.