تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرد:سرزمین راهیان نور تداعی‌ کننده روحیه انقلابی‌گری

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه، گفت: روحیه انقلابی‌گری رزمندگان در اردوهای راهیان نوربرای نسل جوان جامعه تبیین شود.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی اظهار داشت: آنچه انقلاب و نظام و دین را حفظ می‌کند فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است و این فرهنگ اسلام و شیعه را در مقابل دشمنان شکست ناپذیر کرد.

وی افزود: در جنگ تحمیلی دشمن همه فشارها و امکانات جهانی را برای متلاشی کردن صف انقلاب و نظام اسلام به کار برد اما عاملی که موجب شد تا هیچ اتفاقی به میل آنها رخ ندهد و از طرفی صف انقلاب روز به روز محکم تر شود توجه به فرهنگ ایثار و شهادت است.

محمدرضایی ادامه داد: همه جامعه اعم از مسئولان و مردم باید این فرهنگ را تقویت کرده و برای مقابله با مستکبرین و نابودی اهداف دشمن آن را به کارگیرند.

وی،  راهیان نور را بهترین فناوری انتقال فرهنگ مذکور در جامعه دانست و  افزود: سرزمین راهیان نور مکانی است که مردم با حضور خود تداعی‌گر روحیه انقلابی‌گری رزمندگان و روحیه جهادی آنان هستند.

این مقام مسئول در بسیج سپاه کربلا از اقدامات ویژه سپاه و بسیج در ترویج این فرهنگ نام برد و گفت: همانگونه که در دفاع مقدس همه دستگاه‌ها ، نهادها و مردم در یک صف مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کردند و آن را با موفقیت پشت سر گذاشتند اکنون نیز تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مستلزم همکاری و تجهیز امکانات همگانی است.

وی گفت: انتظار است سازمان‌ها برای این امر مشارکت و همکاری کنند و اکنون مانند دوران جنگ تحمیلی مورد تهاجم دشمن هستیم و نیاز است تا همه سازمان‌ها به کمک هم بشتابند.

جانشین سپاه کربلای مازندران با انتقاد از ضعف مشارکت دستگاه‌ها در بزرگ‌ترین مانور فرهنگی کشور افزود: برخی دستگاه‌های اجرایی در چند سال اخیر آن چنان رغبتی به همکاری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نشان ندادند.

محمدرضایی، تقویت راهیان نور را پاسداشت مجاهدت رزمندگان و خون شهدا دانست و ادامه راه شهدا را مطالبه خانواده‌های آنان و ملت انقلابی خواند.

وی تصریح کرد: همانگونه که رزمندگان و شهدا به وظیفه انقلابی خود عمل کردند، مسئولان نیز باید وظیفه شناس بوده و با اقدام انقلابی راه شهدا را ادامه دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92316

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.