تاریخ ارسال : ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جانشین قاسم سلیمانی ادعای احمدی نژاد را تائید کرد

سردار اسماعیل قاآنی از فرماندهان ارشد سپاه قدس در مصاحبه با رمز عبور ادعای چند ماه گذشته دکتر محمود احمدی نژاد رئس جمهور سابق کشورمان را در خصوص تلاش برای دستگیری امام زمان (عج) را تائید کرد.

قاسم سلیمانی احمدی نژاد

به گزارش میدان ۷۲، سردار اسماعیل قاآنی از فرماندهان ارشد سپاه قدس و جانشین قاسم سلیمانی در مصاحبه با رمز عبور با تایید ادعای چند ماه گذشته دکتر محمود احمدی نژاد رئس جمهور سابق کشورمان گفت:

اعتقادمان به وجود مبارک امام زمان سلام الله علیه و حکومت جهانی ایشان است و این یک اعتقاد و باور فراگیر است و از پیرمردهای ۹۰ ساله تا بچه‌های چهار پنج ساله شیعه که بپرسید، همه می‌گویند ان‌شاءالله امام زمان(عج) ظهور خواهد کرد و حکومت جهانی تشکیل خواهد داد و این را هم با کمال اعتقاد و باورشان به زبان می‌آورند و تردیدی در آن ندارند. وقتی امریکایی‌ها وارد این مسائل می‌شوند، اصلاً نمی‌فهمند قضیه چیست و مدام دنبال این می‌گردند که امام زمان کجاست؟ نمونه‌اش در عراق هست که همان اوایل که به عراق آمده بودند، با بعضی از شخصیت‌های عراقی مصاحبه و بعضی‌ها را دستگیر کردند و بردند و مدت‌ها با آن‌ها مصاحبه می‌کردند که چگونه می‌توان به امام زمانی که این‌ها این‌طور محکم پشتش هستند دسترسی پیدا کرد؟ سیستم محاسباتی این‌ها ظرفیت این را ندارد و این همان عاملی است که در میدان مبارزه‌ای وارد شده‌ایم و کاملاً می‌توانم بگویم میدان نابرابری است، ولی در همین میدان داریم جلو می‌رویم و تا الان موفق بودیم و بعد از این هم بدون تردید موفقیم.

پیش از این دکتر احمدی نژاد در جمع طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه باید دست مردم را در دست امام زمان(عج) گذاشت گفته بود:

«بیش از آنکه ما دنبال امام زمان(عج) باشیم، آنها دنبال امام زمان(عج) هستند. آن‌قدر در دانشگاه‌های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان(عج) تحقیق کرده‌اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه‌های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته‌ام، بلکه کمتر گفته‌ام که شما باور کنید. با بسیاری از کسانی که به‌زعم آنان می‌توانسته‌اند با امام‌زمان (عج) ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده‌اند. به قول دوستی که می‌گفت پرونده امام‌زمان (عج) را تکمیل کرده‌اند و برای دستگیری‌اش بسته‌اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می‌دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراتوری چندصدساله آنها امام عصر (عج) است».

این سخنان رئیس جمهور سابق کشورمان واکنش های مختلفی در پی داشت. حجت الاسلام محسن غرویان استاد حوزه علمیه قم و از شاگران سابق آیت الله مصباح یزدی و مخالف سرسخت امروز ایشان، ادعاهای اخیر احمدی‌نژاد را دارای پیامی سیاسی دانسته و گفت:

«من تصور می‌کنم احمدی‌نژاد دستگیری خودش و یاران نزدیکش را به دستگیری امام زمان (عج) تشبیه کرده است و از این راه خواسته پیامی سیاسی را به هواداران منتقل کند.

میدان۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4198

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.