تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جایگاه نمایندگان مردم ساری در مجلس برای کمک به ورزش کجاست

ساری قطب ممتاز و سرافراز ورزش مازندران در کشور است از این رو انتظار می رود نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی حمایت همه جانبه در بحث هدایت جامعه ورزشی به سوی مسیر متعالی قهرمانی را در دستور کار داشته باشند.

 

به گزارش شلمچه نیوز، این مهم از سوی نمایندگان با جذب اعتبارات و امکانات ورزشی محقق و می تواند بستر ساز شکوفایی استعدادهای ورزشی در مرکز مازندران باشد.

 

 

در این ارتباط نمایندگان مجلس باید با وزیر ورزش و جوانان جهت اختصاص اعتبارات مالی برای میزبانی مسابقات استانی و کشوری و بین المللی توسط ساروی ها رایزنی و اقدام لازم را معمول دارند.

 

در شرایط کنونی از نظر اعتبارات و امکانات ورزشی ، ساری در حد ضعیف ترین مراکز استان های کشور است و در حالی این شهر دو نماینده تمام ورزشی در مجلس شورای اسلامی دارد که نه تنها آنها ، بلکه هیچ کدام از نمایندگان مردم استان نتوانسته اند انتظارات جامعه ورزشی را در بسیاری از ارکان ها تأمین کنند.

 

گفتنی است در گذشته نمایندگانی از مازندران بودند که بجای کمک به ورزش مازندران، همواره به همراه تیم های ورزشی این دیار به مسابقات المپیک ، آسیایی و جهانی اعزام شده ، تصاویر یادگاری ثبت کرده و حتی سوغات هم می آوردند اما خدمتی به ورزش مازندران نشد در حالی که وظیفه نمایندگان مجلس همراهی تیم های ورزشی نیست بلکه آنها باید به دنبال رایزنی برای کسب اعتبارات لازم در توسعه زیرساخت های ورزشی باشند .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67499

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.