تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جبهه استکبار از هیچ اقدامی برای براندازی نظام فروگذار نکرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت‌الاسلام احمد سالک ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار کرد: اکثر از ۴۰ سال هست ملت ایران دستاوردهای بزرگی رقم زدند و مقابل باطل ایستاده و بر همه توطئه‌ها از کودتا و تحریم تا فتنه ۷۸ و ۸۸ غلبه کردند.

وی اضافه کرد: ایران در حرکت‌های استکبار جهانی، حوصله و بصیرت خود را نشان داده و نمایش داد سلطه‌پذیر نیست و با استعانت از دین مقاوم ایستاده هست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مورد اغراض جریان استکبار در فتنه سال ۸۸ اظهار داشت: ساقط کردن نظام، انحراف در اغراض انقلاب اسلامی، سازماندهی پیشتازان دگرگونی در نظام سیاسی ایران، سکولاریزه کردن و دست بر داشتن از اندیشه‌های اسلام و انقلاب، جمع‌آوری اطلاعات با به کارگیری ۱۷ سفارت خانه من جمله انگلستان، تشکیل جلسه با فرهیختگان با هدف دگرگونی در جامعه ایرانی من جمله کارهای جریان استکبار در سال ۸۸ بود.

سالک افزود: جبهه استکبار از هیچ اقدامی برای براندازی نظام فروگذار نکرد از آتش زدن مسجد لولاگر و پایگاه بسیج تا منفجر شدن با نارنجک‌های سوئدی که چندین بسیجی در این وقایع به شهید شدن رسیدند.

وی دنبال کرد: در جلسه ویژه‌ای با حضور اوباما و بعضی چهره‌های ایرانی برای طرح تقلب در انتخابات سال ۸۸ فردی انتخاب و با وجهه عازم ایران می‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ۱۳ ماه گذشته از انتخابات برای فتنه ۸۸ برنامه‌ریزی شده بود، تبیین کرد: ۱۳ ماه گذشته از انتخابات کروبی در مشهد در مورد انتخابات اعلام دلواپسی می‌کند.

وی با اشاره به حماسه ۸ دیماه مردم اصفهان اظهار کرد: این روز رخدادی بود در میدان انقلاب اصفهان که هیچ کدام از وقایع طریق انقلاب همانند این روز در اصفهان نبوده هست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که رهبری برای ۹ دی عناصری مطرح نمودند، اظهار داشت: وی فرمودند عنصر حضور مردم با بصیرت و عنصر ایمان دینی، حضور مردم را رقم زد و برگ زرینی در تاریخ انقلاب تشکیل شد.

وی تبیین کرد: این روز پیامی برای سلطه جهانی و دشمنان داخلی فرستاد اما رهبری فرمودند فتنه بزرگ تری در راه هست که هدف فتنه بزرگ تر اسلام و انقلاب می باشد تا از ولایت گذر کند و ریشه اسلام و انقلاب را بخشکاند ولی به لطف الهی، تدابیر رهبری و حضور مردم، دشمنان این آرزو را به گور می‌برند.

سالک با اهتمام بر این که لازم هست در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار بود، اقرار داشت: کلید واژه فتنه بعدی کلمه نفت است
نه نفت سیاه؛ سخن «ن» این کلید واژه از ناکار آمدی نظام می‌آید که دستاوردهای انقلاب را کم ارزش کنند، می‌خواهند با به خیابان کشیدن مال‌باختگان شعارهایی را در دهان آنان بگذارند که لازم هست مردم آگاه باشند.

وی با اهتمام بر این که مردم دست از انقلاب و اسلام نخواهند کشید، اظهار داشت: سخن «ف» نشان از این هست که می‌خواهند علی رغم بعضی اشکالات مالی مثل حقوق‌های نجومی به کذب بگویند فساد بسیار و فراگیر شده که این کذب بزرگی هست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی سخن «ت» را حاکی چند دستگی دانست و اضافه کرد: علی رغم مشکلات، با تدابیر رهبری و هوشیاری مردم این انقلاب به دست ولی عصر خواهد رسید.

وی افزود: گرچه مشکلاتی هست و ما از آن غافل نیستیم و دیروز نیز در استان داری مسائل بنیادی مردم ساعت‌ها به بحث و عرضه راهکار گذاشته گردید.

سالک مسأله ارزشمند را محافظت دستاوردهای ۸ دی دانست و اضافه کرد: این دستاوردها استقامت، بصیرت و محافظت اتخاد هست.

وی تبیین کرد: اتاق‌های فکر امریکا و رژیم اسرائیلی بدنبال ایجاد شورش‌های برآمده از مشکلات مردم می باشند اما قطعاً با همت و اتخاد همه مسؤوولان مشکلات مرتفع و راهبردهای تازه استکبار به نتیجه نخواهد رسید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که کوشش عوامل فتنه در داخل و خارج بزرگ تر از جنگ هست، اظهار داشت: مختصات و میدان و عامل این تلاش‌ها آشکار نیست و یک مرتبه بدون شناسایی وسیله منتج به نتیجه می‌شود.

وی در انتهاء افزود: امروز در جنگ سخت و نرم دشمن بدنبال جدا کردن مردم از دینشان هست و یهود و نصرا دست در دست هم بدنبال جدا کردن مردم از انقلاب می باشند اما وعده الهی پژوهشگر خواهد گردید و برتری از آن مردم ایران می باشد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80995

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.