تاریخ ارسال : ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جبهه پایداری فقط یک لیست دارد/ حضور حداکثری مردم در انتخابات یک جشن بزرگ ملت ایران است

جبهه پایداری انتساب لیست‌های منتشر شده به این جبهه را تکذیب کرد

به گزارش شلمچه نیوز، سادق محص.لی قائم مقام جبهه پایداری گفت: لیست‌های منتشر شده به اسم جبهه پایداری از جمله لیست تریبون مستضعفین هیچ ارتباطی به جبهه پایداری ندارد و بنده انتساب آنها به این جبهه را تکذیب می‌کنم.

محصولی تاکید کرد: جبهه پایداری از اول در ائتلاف بزرگ اصولگرایان حضور داشته و از این ائتلاف حمایت می‌کند. بنابراین این نوع اقدامات در شبکه‌های مجازی بداخلاقی انتخاباتی است و هدفی جز تخریب اصولگرایان و جبهه پایداری ندارد.

اشاره می شود یک خبرگزاری دولتی لیستی را به جبهه پایداری انتساب داده بود که این لیست هیچ ارتباطی با جبهه پایداری ندارد و اساسا این جبهه با همه توان در جهت کمک به ائتلاف بزرگ اصولگرایان از هیچ کوششی دریغ نکرده و همواره خواهان وخدت در بین اصولگرایان می باشد.

ظاهرا ائتلاف بزرگ اصولگرایی باعث ناامیدی اصلاح طلبان شده است و در بعضی موارد اینگونه القا می کنند که اصولگرایان از مشارکت حداکثری در انتخابات نگرانند این در حالی است که حضور حداکثری و مشارکت همه آحاد مردم همیشه آرزوی اصولگرایان بوده است و این اتفاق را جشن بزرگ ملت ایران در عرصه های انتخاباتی می دانند و کافیست به شعار اصولگرایان در ادوار گذشته انتخابات ملاحظه کنند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11725

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.