تاریخ ارسال : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جدیدترین جزئیات از آمار حوادث چهارشنبه آخر سال در استان سمنان؛ ۲۱ نفر مصدوم گردیدند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، ، مصدوم شدن این اشخاص از شهرستان‌های شاهرود، گرمسار و آرادان، سمنان، دامغان و مهدی‌شهر گزارش‌شده هست.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان گفت: تعداد ۲۰ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در شهرستان‌های گرمسار، سمنان، دامغان و مهدی‌شهر مصدوم گردیدند.

مهدی شادنوش با بیان اینکه در کمال تأسف در حوادث چهارشنبه آخر سال عده ای از هم استانی‌ها دچار مصدوم شدن گردیدند اضافه کرد: از تعداد ۲۰ مصدوم ۱۳ نفر مرد و ۷ نفر زن بودند.

وی با بیان اینکه بیشترین آمار مصدومان از شهرستان گرمسار و آرادان گزارش‌شده هست گفت: گرمسار و آرادان ۹ مصدوم، سمنان ۷ نفر و شهرستان‌های دامغان و مهدی‌شهر نیز ۲ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری مصدوم گردیدند.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه عمده اشخاص با ترقه و سیگارت دچار مصدوم شدن گردیدند تصریح نمود: بیشتر مصدومین زیادتر از ناحیه دست دچار جراحت شده و عده ای نیز از ناحیه چشم و صورت عارضه نگاه کردند.

شادنوش با بیان اینکه میزان مصدومین حوادث چهارشنبه آخر نسبت به سال گذشته کاهش‌یافته هست اضافه کرد: این با اهمیت به دلیل آموزش، اطلاع‌رسانی و مشارکت مردم استان سمنان پژوهشگر شده هست.

فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در گزارشی از مصدوم شدن میکائیل منیدری کودک پنج‌ساله در شاهرود اطلاع داد و گفت: این کودک از ناحیه چشم راست مصدوم گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91682

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.