تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (۶۶)

برترین ها – ترجمه از سولماز محمودی: کیث کیمبل، از وب سایت متاکریتیک هفتگی آخرین خبر ها، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مرتبط به فیلم های سینمایی که قرار هست در طول ماه های آینده روی پرده سینماهای جهان بروند را گردآوری و انتشار یافته می کند.    متاکریتیک وب سایتی تجاری هست که انتقادهای منتقدین در مورد فیلم های سینمایی، بازی ها، آلبوم های موسیقی، سریال ها، دی وی دی ها و اخیراً کتاب ها را جمع آوری می نماید. لذا توان دارید موثق ترین خبر ها در مورد فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار هست در این فیلم ها بازی کنند را در اینجا بخوانید.
 
جدیدترین فیلم های سینمایی جهان اینجاست (53)

استیون اسپیلبرگ در فیلم جدیدش «پست» (The Post)  استیون اسپیلبرگ در فیلم جدیدش کامل هنکس و مریل استریپ را برای نخستین بار کنار هم آورده هست. این فیلم درام در مورد تلاش های واشینگتن پست و نیویورک تایمز برای افشا کردن مدارک پنتاگون در طول نبرد ویتنام هست. استریپ نقش کاترین گراهام از روزنامه پست را بازی می کند که نخستین ناشر خانم یک روزنامه بزرگ و ارزشمند آمریکایی بود و هنکس در نقش بن بردلی، دبیر روزنامه تایمز بازی کرده هست. فیلم «پست» روز ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ در چند سینمای محدود اکران شده و روز ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ در سطح جهانی به اکران در خواهد آمد.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
گیرمو دل تورو در جشنواره فیلم ونیز، برای فیلم اوریجینال «شکل آب» (The Shape of Water)    گیرمو دل تورو در جشنواره فیلم ونیز، برای فیلم اوریجینال که ونسا تیلور در نوشتن آن به او مساعدت کرده، برنده پاداش خرس طلایی گردید. اوکتاویا اسپنسر، مایکل شنون، مایکل استالبارگ و ریچارد جنکینز در این فیلم که قرار هست اول دسامبر ابتدا در نیویورک و پس از آن در کل کشورها به اکران عمومی درآید، نقش آفرینی کرده اند.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
ریچل مک آدامز، جیسون بیتمن و کایل چندلر در فیلم کمدی «شب بازی» (Game Night)
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
سری فیلم های «پنجاه طیف خاکستری» با دنباله سوم یعنی «پنجاه سایه آزاد شده» (Fifty Shades Freed)    سری فیلم های «پنجاه طیف خاکستری» با دنباله سوم یعنی به انتهاء می رسد که قرار هست نهم فوریه ۲۰۱۸ اکران آن آغاز گردد.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
این جمعه شاهد آغاز اکران فیلم «شب تنها در ساحل» (On the Beach at Night Alone)    این جمعه شاهد آغاز اکران فیلم ساخته هونگ سانگ-سو (نویسنده و کارگردان) هستیم که در جشنواره های سال کنونی به ارائه در آمد. انتقادهای اولیه از این فیلم عالی بوده اند.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
نقدهای اولیه در مورد فیلم انیمیشن «کوکو» (Coco)    نقدهای اولیه در مورد فیلم انیمیشن ساخته پیکسار زیاد مطلوب بوده اند.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66) 
«مرد اولیه» (Early Man)
این فیلم قرار هست ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ به ارائه عمومی درآید.
  جدیدترین فیلم هاى سینمایى دنیا اینجاست (66)
اخبار و یادداشت های کوتاه در مورد فیلم هایی که قرار هست ساخته گردند:
•    22   •    22 فیلم نامزد اسکار سال کنونی برای خوب ترین فیلم ارائه گردیدند.
•     ( (منبع: StarWars.com)
•     ، ، ارکارد توزیع فیلم تازه این کمدین تحت عنوان «دوستت دارم بابا» (I Love You, Daddy) که قرار بود این جمعه اکرانش آغاز گردد را لغو کرد. (منبع: Variety)
•     این کارگردان قرار هست صحنه هایی که اسپیسی در آنان بازی کرده بود را دوباره فیلمبرداری کند و اهتمام کند تاریخ توزیع ۲۲ دسامبر را نگه دارد، با آنکه این فیلم دیگر برای گلدن گلوب یا دیگر جوایز ساخته نخواهد گردید. اسپیسی ۸ تا ۱۰ روز در این فیلم کار کرده بود. (منبع: Deadline)
•     (منبع: Deadline)•    کاراکتر بلک آدام با بازی دواین جانسون قرار هست در فیلم «جوخه انتحار ۲» (Suicide Squad 2) ارائه گردد که یک شر هست. (منبع: TheWrap)
•     فیلم «بگذارید سخن بزند» (Let Her Speak) فیلم درامی در مورد سخنرانی ۱۳ ساعته وندی دیویس در مورد حقوق تولیدمثل در تگزاس هست. (منبع: Deadline)
•     (منبع: Deadline)•    اولین تجربه کارگردانی مایکل بی. (منبع: THR)
•     (منبع: Variety)
•     (منبع: THR)


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75132

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.