تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جدی‌ترین گزینه جانشینی کواچ + تصاویر

سرمربی سرشناس ایتالیایی که پیش از این نیز مذاکراتی جدی با مسئولان فدراسیون والیبال ایران داشت، جدی‌ترین گزینه جانشینی “اسلوبودان کواچ” است.

به گزارش شلمچه نیوز، “آندره آناستازی” یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران در چند سال اخیر بوده است.

معمولا هر تیمی که قصد تحول داشته باشد نام مرد ایتالیایی را مطرح می‌کند که اوج کار خود را در تیم ملی کشورش و همچنین لهستان دید.

حالا چند سالی است که وی فعالیت جدی ندارد و در تیم‌های باشگاهی کار می‌کند. “آناستازی” هم اکنون هدایت یکی از بهترین و مطرح‌ترین تیم‌های باشگاهی لهستان به نام “لوتوس ترفل” را به عهده دارد که محبوب‌ترین تیم “گدانسک” محسوب می‌شود.

“گدانسک” یکی از شهرهای تفریحی و لوکس لهستان محسوب می‌شود که “آناستازی” از حضور در این شهر و تیم رضایت دارد. وی روزهای شاد و پرکاری را در “گدانسک” پشت سر می‌گذارد. در مجموع “آناستازی” شخصیت محبوبی در لهستان به شمار می‌رود که با توجه به تمام این مسائل و اظهارات مرد ایتالیایی به نظر نمی‌رسد وی چندان راغب به ترک لهستان باشد.

“آناستازی” در دوره قبلی مذاکرات با فدراسیون والیبال ایران، شروط سنگینی برای محمدرضا داورزنی گذاشته بود.

فدراسیون والیبال ایران هنوز درگیر تصمیم‌گیری در مورد “کواچ” است که وی را برکنار کند یا راه را با این مربی صرب ادامه دهد.

جدی‌ترین گزینه جانشینی کواچ + تصاویر
جدی‌ترین گزینه جانشینی کواچ + تصاویر
میزان

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3289

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.