تاریخ ارسال : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

از شایعه ردصلاحیت روحانی!

اصلاح طلبان مدتی است احتمال رد صلاحیت آقای روحانی در انتخابات ۹۶ را زمزمه می کنند. چرا؟

به گزارش شلمچه نیوز، حمید رسایی نوشت: اصلاح طلبان مدتی است احتمال رد صلاحیت آقای روحانی در انتخابات ۹۶ را زمزمه می کنند. چرا؟ آیا مقامی رسمی در شورای نگهبان چنین حرفی زده است؟ خیر! البته در صلاحیت روحانی برای ریاست جمهوری حرف هست.عبداله رمضانزاده سخنگوی دولت اصلاحات همین چند ماه پیش ، درباره علت ناکارآمدی برخی وزرا گفت “روحانی حتی سابقه یک روز کار اجرایی نداشته و بنابراین شناخت از افراد هم ندارد”. به این معنا خاتمی صلاحیت ریاست جمهوری نداشت . ریاست جمهوری ذاتا کار اجرایی است نه تئوری پردازی.

images

اصلاح طلبان بهتر از هر کس می دانند رای روحانی صرفا به خاطر وعده و پروراندن آرزوی حل مشکلات اقتصادی با مذاکره و توافق بود. اولین سقوط این فواره بااجازه نظام و حصول توافق آغاز شد. ۲۳ تیر ۹۴ ،برخلاف توافق موقت ژنو و بیانه لوزان ،خبری از جشن خیابانی نبود. سکته دوم آبشار محبوبیت ، از ۲۷ دی ۹۴ با سررسید تعهد آمریکا و غرب برای لغو تحریم ها پدیدار شد. ۸ ماه پس از اعلام لغو تحریم ها ، عمده تحریم هاباقی است و رکود_اقتصادی عمیق تر شده است.

اصلاح طلبان بهتر از همه از نظرسنجی ها خبر دارند محبوبیت روحانی تا ۳۰درصدکاهش یافته و این در حالی است که در۹ ماهه باقی مانده تا انتخابات نیز افق روشنی از کارآمدی دولت دیده نمی شود. زیباکلام در این باره نمره زیر ۱۰ به اکثر وزرا داده است. روحانی با این وضع استخوان در گلوی اصلاح طلبان می شود و چه بهتر که رد_صلاحیت شود ! تا آنها بتوانند بر سر مهره دیگری که دست نخورده باشد و بتواند وعده های تازه بدهد، سرمایه گذاری کنند.

آقای روحانی نباید رد صلاحیت شود. اکنون فصل کارنامه و زنگ حساب است. تیم او ازمنافع ملی بسیار هزینه کردند و اکنون باید نمره تجدیدنظرطلبی را مردم بدهند . این نمره، اصالتا نمره مردودی اصلاح طلبان است و آنها با رندی می خواهند از همین قضاوت نهایی مردم بگریزند و دوباره مظلوم نمایی کنند ؛ حال آن که با دادن آدرس غلط درباره امکان حل مشکلات به واسطه باج دادن به شیطان_بزرگ – خیانت بزرگ را مرتکب شدند و روحانی را قربانی مطامع خود کردند. آنها دولت روحانی را رحم اجاره ای می دیدند و نه بیشتر.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24785

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.