تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جرم قالیباف توسعه شهر و خدمت‌رسانی به مردم است

احمد دنیامالی

عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از اتهامات مطرح شده به شهردار تهران گفت: جرم قالیباف رزمنده‌بودن، توسعه شهر و خدمت‌رسانی به مردم است

به گزارش شلمچه نیوز، احمد دنیامالی در سیصدودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و پس از توضیحات محمدباقر قالیباف و در پاسخ به برخی پرسش‌های مطرح شده اظهار کرد: دستگاه قضایی به طور جدی در حال پیگیری این موضوع است و هر حکمی صادر شود همه باید از آن تبعیت کنند.

وی اتهامات مطرح شده به شهرداری را مورد انتقاد قرار داد و افزود: از طرف رسانه‌های دروغ‌پرداز خارجی قالیباف مجرم است چرا که طبق قانون و برنامه حرف می‌زند و رزمنده است؛ جرم قالیباف حضور در جنگ تحمیلی، توسعه شهر و خدمت‌رسانی به مردم است.

دنیامالی تصریح کرد: قالیباف مجرم است که همسرش کار خیر انجام می‌دهد و در یکی از بیمارستان‌های تخصصی عضو شده، قالیباف مجرم است که حتی یک کار شبهه‌‌ناک و غیرقانونی انجام نداده است و حتی در این سال‌ها شهر را متحول کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مسئله واگذاری املاک در شهرداری باید هرچه زودتر بسته شود و هرکس به غیر از سیستم قضایی ورود کند و به اتهام افکنی بپردازد با آن برخورد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بی‌انصافی‌ها را جمع کنیم و اجازه ندهیم تا دشمن بیش از پیش شاد و خوشحال شود؛ دشمنان کشور اعتماد عمومی به نظام و مدیران را هدف قرار دادند و یکی از آن مدیران خدوم نیز محمدباقر قالیباف است.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28231

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.