تاریخ ارسال : ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

جزئیات محرمانه جلسه مشترک فرماندار، شهردار و نمایندگان مجلس در ساری

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ علیجان شمشمیربند رئیس شورای اسلامی شهرساری در گفتگویی اختصاصی پیرامون جزئیات محرمانه جلسه مشترک علی اصغر یوسف نژاد / محمد دامادی نمایندگان مردم ساری در مجلس / مجید حسین زادگان فرماندار / مهدی عبوری شهردار و اعضای شورای شهر در حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری اظهار داشت: ابتدا باید اشاره به این موضوع کنم که بنده در حدود ۲۰ سال قبل که مردانشاهی فرماندار، یوسف نژاد شهردار و آیت الله شجاعی و مرحوم عزت الله دامادی نمایندگان مردم این شهر در مجلس بوده اند در انتخابات شاهد انواع درگیری ها بوده ام آن زمان که حضرت آیت الله طبرسی نماینده رهبری نبودند جلسه در راستای رفع کدورت ها برگزار شد که ماحصل مثبتی داشت و به اهداف برگزاری آن کمک بسیاری کرد.

شمشمیربند گفت: در این جلسه هم که با حضور نماینده حضرت آقا برگزار شد از آقایان درخواست کردیم گذشته را فراموش و اختلافات حاصل از رقابت در انتخابات را به فراموشی بسپارند و با وحدت و تعاملات سازنده به دنبال خدمت به مردم و شهر ساری باشند.

رئیس شورای شهر در پاسخ به این سوأل که آیا نفرات دیگری هم در این جلسه حضور داشتند، اظهار داشت: خیر حتی همکاران بنده در شورای شهر و اعضای گرانقدر شورا نیز حضور نداشتند که مباحث دیگری هم مطرح شود البته خروجی جلسه مفید بوده است.

از شمشمیربند پرسیدیم که آیا واقعاً همه این نفرات به وحدت خواهند رسید ؟ گفت: همه توان ما بر این است که به دنبال ایجاد وحدت بین مدیران شهرمان باشیم تأکید می کنم که تفکر همه اعضای شورای و مسئولین و حتی نمایندگان مجلس / فرماندار / شهردار و نماینده مقام معظم رهبری در راستای دفاع از حق و حقوق مردم می باشد.

وی در بیان پایانی و در خصوص عملکرد شهردار ساری ، خاطر نشان کرد: به حمدالله مهدی عبوری مدیری پرتلاش در شهرداری است که توانسته اقدامات شایسته ای در عمران و آبادانی این شهر داشته باشد بنده و سایر اعضای شورای شهر همواره تفکر حمایت از وی را جهت ارتقاء این روند در سر می پرورانیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14744

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.